Republičko takmičenje 2015/2016

 

Republičko takmičenje učenika osnovnih škola Srbije – Ekipno dečaci, NIŠ
Rk. Team Games TB1 TB2 TB3
1 “ Dušan Radović “ – Niš 17 20.5 0
2 „Tihomir Ostojić“ – Ostojićevo 15 17.5 0
3 „Laza Kostić“ – Beograd 14 18 0
4 „Slobodan Savković“ – St. Banovci 14 17 0
5 „Đura Jakšić“ – Čurug 13 18 0
6 „Žarko Zrenjanin“ – Zrenjanin 13 14.5 0
7 „Jovan Sterija Popović“ – Beograd 12 19 0
8 „Milutin i Draginja Todorović“ – Kragujevac 10 16 0
9 „9. oktobar“ – Prokuplje 10 14 0
10 „Đura Jakšić“ – Paraćin 9 16 0
11 „Dragan Lukić“ – Beograd 9 15.5 0
12 „Branko Radičević“ – Kosovska Mitrovica 9 14.5 0
13 „Draža Marković Rođa“ – Smoljinac 9 12.5 0
14 „Miodrag Čajetinac Čajka“ – Trstenik 9 12 0
15 „J. J. Zmaj“ – Vranje 9 12 0
16 „Nikola Vukićević“ – Sombor 8 13.5 0
17 „Stevica Jovanović“ – Pančevo 8 12.5 0
18 „Ljubica Radosavljević“ – Zaječar 7 10 0
19 “ Nada Purić “ – Valjevo 6 8 0
20 „Hristo Botev“ – Dimitrovgrad 6 7.5 0
21 „Miroslav Antić“ – Palić 4 5.5 0
Republičko takmičenje učenika osnovnih škola Srbije – Ekipno devojčice, NIŠ
Rk. Team Games TB1 TB2 TB3
1 „Ilija Garašanin“ – Grocka 21 13.5 0
2 „Branko Ćopić“ – Beograd 15 9.5 0
3 „Dušan Radović“ – Niš 13 9.5 0
4 „Kralj Aleksandar I“ – Požarevac 13 9.5 0
5 „Miloje Vasić“ – Beograd 13 8.5 0
6 „Đorđe Natošević“ – Novi Sad 12 9 0
7 „Aleksa Šantić“ – Aleksa Šantić 11 8 1
8 „Slobodan Savković“ – St. Banovci 11 8 1
9 „Moša Pijade“ – Gudurica 10 8.5 0
10 „Stevan Jakovljević“ – Paraćin 10 7.5 0
11 „Hristo Botev“ – Dimitrovgrad 10 6.5 0
12 „Stevan Sremac“ – Senta 9 7 0
13 „Branko Radičević“ – Brestovac 8 6 0
14 „Miroslav Antić“ – Palić 8 5.5 0
15 „Sveti Sava“ – Trstenik 7 5.5 0
16 „Bratstvo“ – Aradac 6 5 0
17 „Desanka Maksimović“ – Zaječar 5 4 0
18 „Sveti Sava“ – Kos. Mitrovica 4 3 2
19 „Vuk Karadžić“ – Stubal, V. Han 4 3 2
20 „Jovan Popović“ – Kragujevac 4 3 2
Republičko takmičenje učenika osnovnih škola Srbije – grupa Ž1-2, NIŠ
Rk. Name Club/City Pts. TB1 TB2 TB3
1 DENIĆ Hana „Petar Kočić“ – Beograd 7 26 0 7
2 STOJANOVIĆ Sofija „Vuk Karadžić“ – Vranje 6 27.5 0 6
3 RADMILOVIĆ Jana „Stevan Sinđelić“ – Beograd 5 32 0 5
4 RADENKOVIĆ Mila „S. Golubović Mitraljeta“ – Beograd 5 30 0 5
5 VOŠTINIĆ Lana „Vuk Karadžić“ – Knjaževac 5 28.5 0 5
6 VOJINOVIĆ Anastasija „Ljupče Nikolić“ – Aleksinac 5 27.5 0 5
7 PEZELJ Sofija „Avram Mrazović“ – Sombor 5 25.5 0 5
8 VUJATOVIĆ Irina „20. oktobar“ – Beograd 5 24 0 5
9 ČAĐENOVIĆ Ivona „Vuk Karadžić“ – Glogovac 5 22.5 0 5
10 DOBRIJEVIĆ Milena „Slobodan Savković“ – St. Banovci 5 19 0 5
11 JOVANOVIĆ Vanja „Živadin Apostolović“ – Trstenik 4.5 23 0 4
12 TODOROVIĆ Ljubica „Boško Đuričić“ – Jagodina 4.5 22.5 0 4
13 OBRADOVIĆ Ana „Dositej Obradović“ – Požarevac 4.5 22.5 0 4
14 KELEMEN Panna „Stevan Sremac“ – Senta 4 28 0 4
15 BUĆKOŠ Sara „Kosta Trifković“ – Novi Sad 4 27 0 4
16 RADMANOVIĆ Anja „J. J. Zmaj“ – Pančevo 4 26.5 0 4
17 MILOŠEVIĆ Miljana „Ivo Andrić“ – Niš 4 26 0 4
18 KRSTIĆ Lana „Miroslav Antić“ – Niš 4 25 0 4
19 JOVANOVIĆ Jelena „Ivo Lola Ribar“ – Beograd 4 24.5 0 4
20 STANKOVIĆ Andrea „Stefan Nemanja“ – Beograd 4 24.5 0 4
21 GRUJIĆ Jasna „20. oktobar“ – Beograd 4 24 0 4
22 BUJIŠIĆ Višnja „Svetozar Miletić“ – Beograd 4 23 0 4
23 KATNIĆ Natalija „J. J. Zmaj“ – Pančevo 4 22 0 4
24 STANKOVIĆ Anja „Janko Veselinović“ – Beograd 4 21 0 4
25 MAČENOVSKI Dorotea „Sveti Sava“ – Kos. Mitrovica 3.5 22.5 0 3
26 JONJEV Anja „Vuk Karadžić“ – Zrenjanin 3 26 0 3
27 JEREMIĆ Jovana „Kralj Aleksandar I“ – Požarevac 3 24.5 0 3
28 ANĐELKOVIĆ Ljiljana „Svetozar Marković“ – Vranje 3 24 0 3
29 FERKO Hana „Jožef Marčok Dragutin“ – Gložani 3 24 0 3
30 ALEKSANDRIĆ Nikolina „Živadin Apostolović“ – Trstenik 3 23 0 3
31 KOMADINIĆ Anđelka „Milenko Kušić“ – Ivanjica 3 22.5 0 3
KORHEC Boglarka „Miroslav Antić“ – Palić 3 22.5 0 3
33 TOMIĆ Sara „Draža Marković Rođa“ – Smoljinac 3 21 0 3
34 BILICKI Diana „Bratstvo i jedinstvo“ – Bajša 3 21 0 3
35 TEPIĆ Ana „Kosta Trifković“ – Novi Sad 3 19 0 3
36 MIJATOVIĆ Milica „Tihomir Ostojić“ – Ostojićevo 3 18 1 3
37 BUKVA Aleksandra „Avram Mrazović“ – Sombor 3 18 0 3
38 POP MANIĆ Jelena „Hajduk Veljko“ – Zaječar 3 17 0 3
39 VASILJEVIĆ Dunja „Desanka Maksimović“ – Zaječar 2 21.5 0 2
40 BOŽOVIĆ Bojana „Jovo Kursula“ – Kraljevo 2 21 0 2
41 SIMIĆ Ana „Sveti Sava“ – Kos. Mitrovica 2 20.5 0 2
42 ĐIKIĆ Elena „Vožd Karađorđe“ – Leskovac 2 20.5 0 2
43 DANČETOVIĆ Anja „Branko Radičević“ – Kos. Mitrovica 2 20 0 2
44 SIMIĆ Andrea „Živadin Apostolović“ – Trstenik 2 15 0 2
45 OGNJANOVIĆ Teodora „Momčilo Popović“ – Paraćin 1 18 0 1
46 PETROVIĆ Tara „Vasa Pelagić“ – Leskovac 1 17 0 1
47 ANDRIĆ Elena „Živan Maričić“ – Kraljevo 1 16 1 1
48 JEROTIJEVIĆ Anđela „Milenko Kušić“ – Ivanjica 1 16 0 1
49 STEVANOVIĆ Tamara „Vuk Karadžić“ – Vladičin Han 0 17 0 0
50 GAVRIĆ Milena „Sonja Marinković“ – Subotica 0 16.5 0 0
Republičko takmičenje učenika osnovnih škola Srbije – grupa Ž3-4, NIŠ
Rk. Name Club/City Pts. TB1 TB2 TB3
1 JOVANOVIĆ Anja „Đorđe Natošević“ – Novi Sad 6.5 28.5 0 6
2 STANKOVIĆ Marija „Slobodan Savković“ – St. Banovci 5.5 30.5 0 5
3 BABIĆ Jana „Despot Stefan Lazarević“ – Beograd 5.5 28.5 0 4
4 PALAMAREVIĆ Mina „Janko Veselinović“ – Beograd 5.5 25 0 5
5 NAĐ Anita „Šandor Petefi“ – Nova Crnja 5.5 23.5 0 5
6 DAKIĆ Marta „Milan Đ. Milićević“ – Beograd 5 28 0 5
7 JANKOVIĆ Teodora „Đura Jakšić“ – Čurug 5 26 0 5
8 JOVANOVIĆ Teodora „Stevan Jakovljević“ – Paraćin 5 26 0 5
9 SMOLOVIĆ Doris „Dragan Lukić“ – Beograd 5 24 0 5
10 STOŠIĆ Sara „Kralj Aleksandar I“ – Požarevac 4.5 27 0 4
11 RADISAVLJEVIĆ Tara „MIan Đ. Milićević“ – Beograd 4.5 26.5 0 4
12 NINKOVIĆ Tamara „Đuro Strugar“ – Beograd 4.5 26 0 4
13 SAVIĆ Dunja „Lazar Savetić“ – Beograd 4.5 25 0 4
14 BLAGOJEVIĆ Milica „Miroslav Antić“ – Niš 4 30.5 0 4
15 NIKOLČIĆ Nela „Miodrag Čajetinac“ – Trstenik 4 25 0 4
16 JANKOVIĆ Anja „Svetozar Miletić“ – Beograd 4 25 0 3
17 JOVIĆ Miljana „Vasa Pelagić“ – Leskovac 4 23.5 0 4
18 VUKSANOVIĆ Una „Učitelj Tasa“ – Niš 4 23 0 3
19 MIHAJILOVIĆ Anđela „Đura Jakšić“ – Zaječar 4 22.5 0 4
20 JUHAS Eva Luca „St. Kovač Đula“ – Moravica 4 22.5 0 4
21 GRUJIĆ Ivana „Ivan Gundulić“ – Novi Sad 4 22.5 0 3
22 ROBIĆ Katarina „Miroslav Antić“ – Pančevo 4 22 0 4
23 BATIĆ Jelena „Vuk Karadžić“ – Vladičin Han 4 20.5 0 4
24 TASIĆ Sofija „Ljupče Nikolić“ – Aleksinac 3.5 27 0 3
25 JOVANOVIĆ Gorana „Ivo Lola Ribar“ – Beograd 3.5 25 0 3
26 MLADENOVIĆ Anđelina „Svetozar Marković“ – Vranje 3.5 23 0 3
27 TOMIĆ Una „Ratko Pavlović Ćićko“ – Prokuplje 3.5 22.5 0 3
28 ZDRAVKOVIĆ Emilija „Bora Stanković“ – Guberevac 3.5 22.5 0 3
29 MILIĆEVIĆ Dunja „Stevan Jakovljević“ – Paraćin 3.5 21 0 3
30 SIMONČEVIĆ Teodora „Milenko Kušić“ – Ivanjica 3.5 19.5 0 2
31 NIKOLIĆ Anja „Nikodije Stoj. Tatko“ – Prokuplje 3 24 0 2
32 SABO Jelisaveta „Tihomir Ostojić“ – Ostojićevo 3 23 0 3
33 ČALIĆ Milica „Petar Kocić“ – Inđija 3 22.5 0 3
34 KIŠ Ana „Sveti Sava“ – Kikinda 3 22 0 2
35 POPOV Anja „Mladost“ – Vršac 3 21.5 0 3
36 PEŠIĆ Tamara „Vuk Karadžić“ – Bajmok 3 21.5 0 2
37 JOVANOVIĆ Nikolina „Živadin Apostolović“ – Trstenik 3 20 0 3
38 KELJANOVIĆ Maša „Nikola Tesla“ – N. Banovci 3 19 0 3
39 SAVIĆ Sara „Vasa Pelagić“ – Leskovac 3 17 0 3
40 KOMADINIĆ Emilija „Milenko Kušić“ – Ivanjica 2.5 21.5 0 2
41 LONČAR Marina „Vuk Karadžić“ – Vršac 2.5 20.5 0 2
42 ZLATKOVIĆ Melanija „Svetozar Marković“ – Vranje 2.5 20.5 0 2
43 ARBUTINA Anđela „Vuk Karadžić“ – Bajmok 2.5 19 0 2
44 TRBIĆ Danica „Bratstvo“ – Aradac 2 25 0 2
45 DUMANIĆ Nevena „Žarko Zrenjanin“ – Zrenjanin 2 22 0 2
46 BOROCKI Petra „Živadin Apostolović“ – Trstenik 2 18.5 0 2
47 NIKOLIĆ Sofija „Đura Jakšić“ – Zaječar 2 18.5 0 2
48 SIMONČEVIĆ Isidora „Milenko Kušić“ – Ivanjica 2 17.5 0 1
49 MIŠIĆ Natalija „Draža Marković Rođa“ – Smoljinac 2 15 0 2
50 MARKOVIĆ Anđela „Draža Marković Rođa“ – Smoljinac 1 18.5 0 1
51 LAZIĆ Jelena „Vuk Karadžić“ – Deronje 1 14.5 0 1
52 POPOV Vladana „Dositej Obradović“ – Sombor 0 16.5 0 0
Republičko takmičenje učenika osnovnih škola Srbije – grupa Ž5-6, NIŠ
Rk. Name Club/City Pts. TB1 TB2 TB3
1 BILIĆ Marijana „Sveti Sava“ – Kikinda 7 28 0 7
2 DIMITRIJEVIĆ Anđela „Dušan Radović“ – Niš 6 29 0 6
3 OSTOJIĆ Dunja „Petefi Šandor“ – Novi Sad 6 23 0 6
4 PETROVIĆ Marija „Dositej Obradović“ – Požarevac 5 29 0 5
5 DOLAŠ Sofija „Majka Jugovića“ – Beograd 5 28 0 5
6 PAVLOVIĆ Andrea „I. G. Kovačić“ – Niška Banja 5 27.5 0 5
7 MIĆIN Mia „Žarko Zrenjanin“ – Novi Sad 5 27 0 5
8 SAVIĆ Anisia „Branko Ćopić“ – Beograd 5 26 0 5
9 ĐORĐEVIĆ Nevena „Branko Ćopić“ – Beograd 5 22 0 5
10 JAĆIMOVIĆ Ivana „Stevica Jovanović“ – Pančevo 5 21 0 5
11 MITIĆ Anđela „Stevan Jakovljević“ – Paraćin 4.5 23.5 0 4
12 VLAŠIĆ Olivera „Žarko Zrenjanin“ – Kikinda 4.5 21 0 4
13 BELIĆ Dragana „Paja Jovanović“ – Vršac 4.5 19 0 4
14 VUKOSAVLJEVIĆ Tatjana „Milunka Savić“ – Kraljevo 4 30 0 4
15 STOSIĆ Anastasija „9. oktobar“ – Prokuplje 4 27 0 4
16 RADOMIR Anđela „Đura Jakšić“ – Čurug 4 25.5 0 4
17 MILETIĆ Nevena „Sreten Lazarević“ – Prilike 4 24 0 3
18 ŽUVELA Mila „Miroslav Antić“ – Beograd 4 24 0 3
19 SIČ Evelin „Miroslav Antić“ – Palić 4 21 0 4
20 RAJČIĆ Anđelija „Sveti Sava“ – Požarevac 4 19.5 0 4
21 STEGNJAJIĆ Nina „Laza Kostić“ – Beograd 4 19 0 4
22 BASIĆ Danica „Desanka Maksimović“ – Zaječar 4 19 0 4
23 PEJČINOVIĆ Suzana „Živadin Apostolović“ – Trstenik 4 17 0 3
24 NJEGOVAN Olivera „Servo Mihalj“ – Muželja 3.5 27.5 0 3
25 STANISAVLJEVIĆ Tijana „D. Obradović“ – Sombor 3.5 25.5 0 3
26 JUJIĆ Petra „Miroslav Antić“ – Palić 3.5 24.5 0 3
27 BALAĆ Marija „Moša Pijade“ – Gudurica 3.5 24 0 3
28 JOLOVIĆ Angelina „Milenko Kušić“ – Ivanjica 3.5 23.5 0 3
29 TOMOVIĆ Aleksandra „Dragan Lukić“ – Beograd 3.5 17.5 0 2
30 JOVANOVSKA Petra „N. Stojanović Tatko“ – Prokuplje 3 24.5 0 3
31 LAZIĆ Mina „Vladika Nikolaj“ – Valjevo 3 24 0 3
32 VIDANOVIĆ Branka „8. septembar“ – Pirot 3 23.5 0 3
33 RADIVOJEVIĆ Bojana „Miloje Čiplić“ – Novi Bečej 3 23.5 0 3
34 SAVIĆ Ana „Ujedinjene nacije“ – Beograd 3 23.5 0 3
35 STOJANOVIĆ Stefana „Branko Radičević“ – Bujanovac 3 21 0 3
36 STOJANOVIĆ Stana „S. Veljković Zele“ – Bojnik 3 19 0 3
37 LUKOVIĆ Jana „Sreten Lazarević“ – Prilike 3 14.5 0 2
38 STOJANAC Radmila „Dušan Jerković“ – Inđija 2.5 28.5 0 2
39 GRČIĆ Tamara „R.Nemanjić-S.Sava“ – N. Pazova 2.5 25.5 0 2
40 GVOZDIĆ Nađa „Kralj Aleksandar I“ – Požarevac 2.5 22.5 0 2
41 ĆIRIĆ Anđela „8. septembar“ – Pirot 2.5 19 0 2
42 SAVIĆ Teodora „Desanka Maksimović“ – Zaječar 2.5 18.5 0 2
43 VIDAKOVIĆ Anja „R.Nemanjić-S.Sava“ – N. Pazova 2.5 18.5 0 2
44 ĐORĐIĆ Tijana „Nada Purić“ – Valjevo 2.5 18 0 1
45 PRVULOVIĆ Jovana „Desanka Maksimović“ – Zaječar 2 21.5 0 1
46 TRAJKOVIĆ Jovana „Svetozar Marković“ – Vranje 2 21 1 2
47 STAN Marina „Đura Jakšić“ – Srpska Crnja 2 21 0 1
48 DUKADINOVIĆ Dijana „Branko Radičević“ – Bujanovac 2 16.5 0 1
49 PORTIĆ Miljana „Jovan Popović“ – Kragujevac 2 14.5 0 2
50 NIKOLIĆ Jelisaveta „Jovan Popović“ – Kragujevac 1 20.5 0 1
51 RADULOVIĆ Tamara „Čaki Lajoš“ – B. Topola 1 17.5 0 0
Republičko takmičenje učenika osnovnih škola Srbije – grupa Ž7-8, NIŠ
Rk. Name Club/City Pts. TB1 TB2 TB3
1 SRDANOVIĆ Jovana „Ilija Garašanin“ – Beograd 6.5 29 0 6
2 NESTOROVIĆ Katarina „Gavrilo Princip“ – Beograd 6.5 28.5 0 6
3 ĐERMANOVIĆ Andrijana „Žarko Zrenjanin“ – Zrenjanin 6 28.5 0 6
4 MILANOVIĆ Nikolina „Stevan Jakovljević“ – Paraćin 5.5 24 0 5
5 VUJČIĆ Milena „Đura Jakšić“ – Paraćin 5 30 0 5
6 SIMIĆ Anja „Svetozar Marković“ – Niš 5 30 0 5
7 NIKOLIĆ Mila „Kralj Aleksandar I“ – Požarevac 5 30 0 5
8 NIKOLIĆ Maša „Kralj Aleksandar I“ – Požarevac 5 28 0 5
9 KOSANOVIĆ Olja „Aleksa Šantić“ – A. Šantić 5 26.5 0 4
10 STEVANOVIĆ B. Jelena „Radoje Domanović“ – Niš 5 26 0 5
11 RISTIĆ Mlađana „Ilija Garašanin“ – Beograd 5 25 0 5
12 NAVRATIL Matilda „P. P. Njegoš“ – Vrbas 5 23.5 0 5
13 KARIŠIK Maja „Aleksa Šantić“ – A. Šantić 4.5 28.5 0 4
14 TODOROVIĆ Kristina „Branko Ćopić“ – Beograd 4.5 24 0 4
15 STOŠIĆ Katarina „Vožd Karađorđe“ – Leskovac 4 27.5 0 4
16 ŠAKOTIĆ Ana „Janko Veselinović“ – Beograd 4 26.5 0 4
17 RAPOVIĆ Neda „Jovan Popović“ – Kragujevac 4 25.5 0 4
18 OSTOJIĆ Bojana „Tihomir Ostojić“ – Ostojićevo 4 25.5 0 4
19 GALIĆ Iva „Borislav Pekić“ – Beograd 4 25 0 4
20 VASKOVIĆ Andjela „Vuk Karadžić“ – Potočac 4 25 0 3
21 GEROV Natalija „Hristo Botev“ – Dimitrovgrad 4 24.5 0 4
22 KALIČANIN Milana „Miroslav Antić“ – Beograd 4 24 0 4
23 NIKOLIĆ Jovana „Dušan Jerković“ – Inđija 4 23 0 4
24 PAVLOVIĆ Jelena „Miroslav Antić Mika“ – Pančevo 4 21.5 0 4
25 STOJANOVIĆ Teodora „Vasa Pelagić“ – Leskovac 4 21 0 3
26 MARKOVIĆ Jovana „Branko Radičević“ – Brestovac 4 19 0 4
27 SEJSENBEKOVA Asel „J. J. Zmaj“ – Novi Sad 3.5 26.5 0 3
28 KOSTIĆ Slađana „Lj. R. Nada“ – Zaječar 3.5 26 0 3
29 HADŽIĆ Marija „Miroslav Antić Mika“ – Pančevo 3.5 23 0 3
30 DELČEV Anđela „Hristo Botev“ – Dimitrovgrad 3.5 20 0 3
31 VUKAŠINOVIĆ Milica „Svetozar Marković“ – Niš 3 24.5 0 3
32 ŽEGARAC Željana „Paja Jovanović“ – Vršac 3 23 1 3
33 NIKOLČIĆ Nina „Miodrag Čajetinac“ – Trstenik 3 23 0 2
34 NAGY MELJKUTI Katalin „Stevan Sremac“ – Senta 3 22 0 3
35 MIKIĆ Jelena „Ugrin Branković“ – Kučevo 3 20 0 3
36 MILJEVIĆ Jelena „Branko Ćopić“ – Lukićevo 3 19 0 3
37 PREDOJEVIĆ Teodora „Slobodan Savković“ – St. Banovci 3 18 0 3
38 GOLIĆ Aleksandra „Tihomir Ostojić“ – Ostojićevo 3 18 0 3
39 ĐOKOVIĆ Desa „Sreten Lazarević“ – Prilike 3 18 0 2
40 ILIĆ Jelena „Branko Radičević“ – V. Han 3 16.5 0 3
41 STEVANOVIĆ I. Jelena „Sveti Sava“ – Trstenik 2.5 21 0 2
42 JELIĆ Teodora „Bratstvo i jedinstvo“ – Bajša 2.5 20 0 2
43 STEVANOVIĆ Jovana „Sveti Sava“ – Trstenik 2.5 20 0 2
44 STEFANOVIĆ Anđela „9. oktobar“ – Prokuplje 2.5 19 0 2
45 ČAKAN Olivera „Petefi brigada“ – Kula 2 19.5 0 2
46 STEVANOVIĆ Danica „Vuk Karadžić“ – Stubal, V. Han 2 18.5 0 2
47 GUNJIĆ Marijana „Đura Jakšić“ – Zaječar 2 18 0 1
48 ANDRIĆ Mirjana „Nebojša Jerković“ – Buđanovci 2 17 0 2
49 ANĐELKOVIĆ Kristina „Bora Stanković“ – Tibužde, Vranje 2 15.5 0 2
50 HADŽIĆ Anastasija „Jovan Popović“ – Kragujevac 2 13 0 2
51 SEKULIĆ Jovana „Milinko Kušić“ – Ivanjica 1.5 21.5 0 1
52 BOGIĆEVIĆ Jovana „Jovo Kursula“ – Kraljevo 1 21.5 0 1
53 MILOSAVLJEVIĆ Danica „Đura Jakšić“ – Zaječar 1 18 0 1
54 JELIĆ Mila „Milan Vučićević Zver“ – Brataljevo 1 14.5 0 0
55 STANOJEVIĆ Ivana „Đura Jakšić“ – Čurug 0 16 0 0
Republičko takmičenje učenika osnovnih škola Srbije – grupa M1-2, NIŠ
Rk. Name Club/City Pts. TB1 TB2 TB3
1 STEVANOVIĆ Jovan „Vožd Karađorđe“ – Niš 6 28.5 0 6
2 KOŠĆAL Lazar „Dragan Lukić“ – Beograd 6 27.5 0 6
3 MILIĆEVIĆ Vladan „Kralj Aleksandar II“ – Beograd 6 27.5 0 5
4 MOMČILOVIĆ Mihailo „8. oktobar“ – Vlasotince 5.5 28.5 0 5
5 DOMBROVSKI Mihajlo „Branko Radičević“ – Odžaci 5.5 25.5 0 5
6 GEORGIEV Vuk „Zmaj Jovan Jovanović“ – Beograd 5 30 0 5
7 LUKIĆ Saša „Branko Krsmanović“ – Sikirica 5 29 0 5
8 RISTIĆ Luka „Drinka Pavlović“ – Beograd 5 27.5 0 5
9 KOSTIĆ Mihajlo „Jovan Jovanović Zmaj“ – Vranje 5 25 0 5
10 JANJIĆ Slobodan „France Prešern“ – Beograd 5 24 0 5
11 FRANKA Jakob „Jan Čajak“ – B. Petrovac 5 23.5 0 5
12 PETROVIĆ Luka „Đura Jakšić“ – Zaječar 5 18.5 0 4
13 ZDRAVKOVIĆ Filip „Kralj Petar I“ – Niš 4.5 32.5 0 4
14 VESELINOVIĆ Luka „Despot Stefan“ – Beograd 4.5 26.5 0 4
15 MATIJEVIĆ Dimitrije „Dule Karajlić“ – Beograd 4.5 26.5 0 4
16 PEJOVIĆ Velizar „P. P. Njegoš“ – Vrbas 4.5 24.5 0 4
17 NIKAČEVIĆ Sergej „Ćirilo i Metodije“ – Beograd 4 26 0 3
18 TEŠIĆ Lazar „Dositej Obradović“ – Zrenjanin 4 24.5 1 4
19 BOROVIĆ Filip „Milenko Kušić“ – Ivanjica 4 24.5 0 4
20 STEFANOVIĆ Veljko „Kralj Aleksandar I“ – Požarevac 4 23.5 0 4
21 MILUTINOVIĆ Uroš „Slobodan Savković“ – S. Banovci 4 23.5 0 4
22 ĐEDOVIĆ Dejan „N. Stojanović Tatko“ – Prokuplje 4 23.5 0 4
23 MILOVANOVIĆ Petar „Jastrebački partizani“ – Merošina 4 22.5 0 4
24 GAŠOVIĆ Sergej „Isidora Sekulić“ – Pančevo 4 21.5 0 4
25 PEJČIĆ Luka „Sveti Sava“ – Pirot 4 21 0 4
26 KOSANOVIĆ Igor „Aleksa Šantić“ – Aleksa Šantić 4 19.5 0 4
27 SABO Marko „Stevan Sremac“ – Senta 4 19.5 0 4
28 STANOJEVIĆ Vukašin „Bora Stanković“ – Guberevac 3.5 26 0 3
29 MARIĆ Stefan „Sveti Sava“ – Pančevo 3.5 25.5 0 3
30 GRAĐANIN Aleksa „Dositej Obradović“ – Kruševac 3.5 24.5 0 3
31 ILIĆ Rastko „Goran Ostojić“ – Jagodina 3.5 22 0 3
32 RADOJKOVIĆ Stevan „Draža Marković Rođa“ – Smoljinac 3 26.5 0 3
33 MIRIĆ Dušan „MiD Todorović“ – Kragujevac 3 25 0 3
34 ERDELJI Andrej „Stevan Sremac“ – Senta 3 24.5 0 2
35 DINIĆ Mihajlo „8. septembar“ – Pirot 3 23.5 0 3
GLUŠAC Miloš „Sremski front“ – Šid 3 23.5 0 3
37 ANĐELKOVIĆ Aleksandar „Kralj Aleksandar I“ – Požarevac 3 23 0 3
38 STANIĆ Strahinja „Branko Radičević“ – Odžaci 3 21.5 0 3
39 ĐURIĆ Aleksandar „Živadin Apostolović“ – Trstenik 3 21 0 3
40 JUHAS Arpad Balint „St. Kovač Đula“ – Moravica 3 19.5 0 3
41 GOJEVIĆ Aleksandar „Đura Jakšić“ – Srpska Crnja 3 18 0 3
42 JOVOVIĆ Marko „Milenko Kušić“ – Ivanjica 3 17 0 3
43 ĐUROV Damjan „Hristo Botev“ – Dimitrovgrad 3 16 0 3
44 VANČEVIĆ Velimir „Desanka Maksimović“ – Zaječar 2.5 22 0 2
45 ĐORĐEVIĆ Bogdan „Dimitrije Davidović“ – Smederevo 2.5 18 0 2
46 MILENKOVIĆ Mateja „D.L. Španac“ – Kragujevac 2 24.5 0 2
47 ĐUKIĆ Ognjen „N. Stojanović Tatko“ – Prokuplje 2 23.5 0 1
48 MADUCIĆ Hristijan „Ljubica Radosavljević Nada“ – Zaje 2 21 0 2
49 TODOROVIĆ Luka „Sveti Sava“ – Kos. Mitrovica 2 21 0 2
50 ATANASKOVIĆ Andrija „Svetozar Marković“ – Vranje 2 20 0 2
51 LUKIĆ Damjan „Živadin Apostolović“ – Trstenik 2 20 0 2
52 TRAJKOVIĆ Vukašin „Svetozar Marković“ – Vranje 2 18.5 0 2
53 SALMA Luka „Dr Jovan Cvijić“ – Zrenjanin 2 16.5 0 2
54 VIDIĆ Perica „Milenko Kušić“ – Ivanjica 2 16 0 2
55 DŽAMBAS Andrej „Matko Vuković“ – Subotica 2 15 0 2
56 PEŠIĆ Novak „Milić Rakić Mirko“ – Prokuplje 1 17.5 0 1
57 MITROVIĆ Uroš „Živan Maričić“ – Kraljevo 1 16 0 1
58 SOFRONIJEVIĆ Mladen „Sveti Sava“ – Kos. Mitrovica 0 13 0 0
Republičko takmičenje učenika osnovnih škola Srbije – grupa M3-4, NIŠ
Rk. Name Club/City Pts. TB1 TB2 TB3
1 ĆIRIĆ Pavle „Dušan Radović“ – Niš 6.5 28.5 0 6
2 KOŠĆAL Arsenije „Dragan Lukić“ – Beograd 5.5 30.5 0 5
3 PAJČIN Lav „Žarko Zrenjanin“ – Novi Sad 5.5 29.5 0 5
4 STANKOVIĆ Boris „Jelena Ćetković“ – Beograd 5.5 28 0 4
5 PETROVIĆ Aleksa „Đorđe Krstić“ – Beograd 5.5 27 0 5
6 MUŠKINJA Luka „Dušan Jerković“ – Inđija 5.5 25.5 0 5
7 PARKAJIĆ Branislav „Žarko Zrenjanin“ – Zrenjanin 5 27.5 0 5
8 PAŠTROVIĆ Nenad „Avram Mrazović“ – Sombor 5 24 0 4
9 SAVIĆ Ilija „Jastrebački partizani“ – Merošina 5 23.5 0 5
10 STANKOVIĆ Igor „Petefi Šandor“ – Novi Sad 5 22.5 0 5
11 SZIROVICZA Alex „Stevan Sremac“ – Senta 4.5 26 0 4
12 PETKOVIĆ Jovan „Pavle Savić“ – Beograd 4.5 26 0 4
13 NIKOLIĆ Strahinja „Branko Radičević“ – Pančevo 4.5 24.5 0 4
14 LILIĆ Nikola „8. septembar“ – Pirot 4.5 24 0 4
15 DAVIDOV Lazar „Sonja Marinković“ – Novi Sad 4.5 21.5 0 4
16 IVANOVIĆ Strahinja „Kralj Petar I“ – Beograd 4 29.5 0 4
17 TOMIĆ Stefan „Draža Marković Rođa“ – Smoljinac 4 29.5 0 3
18 MIJUŠKOVIĆ Mateja „Miroslav Antić Mika“ – Pančevo 4 26.5 0 4
19 BASALIĆ Dušan „Desanka Maksimović“ – Zaječar 4 26 0 4
20 PETRONIJEVIĆ Ognjen „Žarko Zrenjanin“ – Zrenjanin 4 25 0 4
21 ĐELIĆ Jovan „Vuk Karadžić“ – Pirot 4 24 0 3
22 RISTIĆ Ilija „Ilija Garašanin“ – Beograd 4 23.5 0 3
23 STANOJLOVIĆ Mihajlo „Lj. R. Nada“ – Zaječar 4 23.5 0 3
24 STOJIĆ Milun „Miodrag Čajetinac“ – Trstenik 4 23 0 4
25 POPOVIĆ Vojin „Nikola Vukićević“ – Sombor 4 23 0 3
26 MITIĆ Jovan „Car Konstantin“ – Niš 4 22.5 0 3
27 MILIĆEVIĆ Marko „Jovan Sterija Popović“ – Vršac 4 21.5 0 4
28 ĐEDOVIĆ Lazar „N. Stojanović Tatko“ – Prokuplje 4 20.5 0 4
29 ILIĆ Petar „Draža Marković Rođa“ – Smoljinac 3.5 26 0 3
30 KOSTIĆ Nikola „Milenko Kušić“ – Ivanjica 3.5 24.5 0 3
31 ALIMPIĆ Aleksa „Mihajlo Pupin“ – Beograd 3.5 23.5 0 3
32 ILIĆ Stefan „Ivo Lola Ribar“ – V. Gradište 3.5 23.5 0 3
33 STOJANOVIĆ Filip „Branko Radičević“ – Bujanovac 3.5 19 0 3
34 POPOVIĆ Nikola „Milenko Kušić“ – Ivanjica 3 25.5 0 2
35 LAKATOŠ Mikloš „Bratstvo i jedinstvo“ – Bajša 3 24 0 3
36 KOSTADINOVIĆ Nikola „Janko Veselinović“ – Beograd 3 23.5 0 3
37 CRNOJEVIĆ Savo „Ivan Milutinović“ – Subotica 3 22.5 0 2
38 MAMUŽIĆ Dane „Sečenji Ištvan“ – Subotica 3 21.5 0 3
39 KADRIĆ Nenad „Đura Jakšić“ – Paraćin 3 20.5 0 3
40 JUHAS Viktor „Miloje Čiplić“ – Novi Bečej 3 20 0 3
41 KOSTADINOVIĆ Lazar „Mirko Jovanović“ – Kragujevac 3 19.5 0 3
42 POPOVIĆ Filip „Petar Kočić“ – Inđija 3 19 0 2
43 JOVANOVIĆ Dejan „Sveti Sava“ – Smederevo 3 18.5 0 3
44 KIŠ Atila „Sveti Sava“ – Kikinda 3 18.5 0 3
45 MLADENOVIĆ Pavle „Đura Jakšić“ – Zaječar 3 16.5 0 3
46 RANĐELOVIĆ Pavle „Vuk Karadžić“ – Leskovac 2.5 23 0 2
47 JOVANOVIĆ Vasilije „Vuk Karadžić“ – Pirot 2.5 22.5 0 2
48 ĐIKIĆ Nikola „Vožd Karađorđe“ – Leskovac 2.5 16.5 0 1
49 SIMIĆ Vukašin „Vuk Karadžić“ – Resavica 2.5 15.5 0 1
50 VELIČKOVIĆ Nikola „Živadin Apostolović“ – Trstenik 2 22 0 2
51 KOPRIVICA Đorđije „R. Pavlović Ćićko“ – Prokuplje 2 19.5 0 2
52 JOVANOVIĆ Nikola „MiD Todorović“ – Kragujevac 2 19.5 0 2
53 MARINKOVIĆ Petar „Jovo Kursula“ – Kraljevo 2 19 0 2
54 ANĐELKOVIĆ Todor „Svetozar Marković“ – Vranje 2 19 0 1
55 SOFRONIJEVIĆ Mihajlo „Sveti Sava“ – Kos. Mitrovica 2 18.5 0 2
56 RADOVIĆ Ognjen „Jovo Kursula“ – Kraljevo 2 17 0 2
57 JOVANOVIĆ Danilo „Živadin Apostolović“ – Trstenik 2 14 0 1
58 ŠUJICA Mitar „MiD Todorović“ – Kragujevac 1 17 0 0
59 ZDRAVKOVIĆ Petar „Jovan Jovanović Zmaj“ – Vranje 1 17 0 0
Republičko takmičenje učenika osnovnih škola Srbije – grupa M5-6, NIŠ
Rk. Name Club/City Pts. TB1 TB2 TB3
1 BUDISAVLJEVIĆ Luka „Stari Grad“ – Beograd 6.5 29 0 6
2 STANKOVIĆ Miloš „Slobodan Savković“ – St. Banovci 6 26 0 6
3 NOVAKOVIĆ Marko „Branko Radičević“ – Beograd 6 24.5 0 6
4 MILOŠEVIĆ Miloš „Petar Petrović Njegoš“ – Beograd 5.5 31 0 5
5 PETROVIĆ Dušan „Čegar“ – Niš 5 29.5 0 5
6 KUJUNDŽIĆ Vid „Ujedinjene nacije“ – Beograd 5 29 0 5
7 KANĐOLAS Konstantin „Kralj Aleksandar I“ – Požarevac 5 28.5 0 5
8 ENGI Igor „Ivan Milutinović“ – Subotica 5 28 0 5
9 STANKOVIĆ Dimitrije „Dušan Radović“ – Niš 5 28 0 4
10 KARANOVIĆ Đorđe „Ujedinjene nacije“ – Beograd 5 27 0 5
11 KARTALIJA Nemanja „Svetozar Marković Toza“ – Elemir 5 24 0 5
12 SPASIĆ Petar „J. J. Zmaj“ – Vranje 5 23.5 0 5
13 GVOZDENOVIĆ Miloš „Braća Baruh“ – Beograd 5 20 0 5
14 RADISAVLJEVIĆ Dalibor „17. oktobar“ – Jagodina 4.5 31 0 4
15 ĐINOVIĆ Vukašin „I Vojvođanska brigada“ – N. Sad 4.5 24 0 4
16 PAUNOVIĆ Veljko „9. oktobar“ – Prokuplje 4.5 22 0 4
17 ŽIVKOVIĆ Vukoje „Branko Krsmanović“ – D. Mutnica 4.5 20.5 0 4
18 PAVLOVIĆ Andrija „I. G. Kovačić“ – Niška Banja 4 29 0 4
19 VOJVODIĆ Pavle „Jovan Sterija Popović“ – Beograd 4 28 0 3
20 RAKIĆ Aleksa „MiD Todorović“ – Kragujevac 4 27 0 4
21 BARTOŠ Aleksej „Bratstvo“ – Aradac 4 25 0 4
22 PAVLOVIĆ Vladimir „Ljuba Nešić“ – Zaječar 4 24 0 4
23 MIJOKOVIĆ Nikola „Sveti Sava“ – Pančevo 4 24 0 3
24 TOT Dominik „Tihomir Ostojić“ – Ostojićevo 4 23.5 0 4
25 VRANEŠ Jovan „Kosta Trifković“ – Novi Sad 4 23.5 0 3
26 NAJDANOVIĆ Veljko „Dušan Radović“ – Pirot 4 23 0 4
27 STANKOVIĆ Uroš „Živadin Apostolović“ – Trstenik 4 23 0 4
28 VEZMAR Dušan „Mladost“ – Vršac 4 22.5 0 4
29 PRLINČEVIĆ Luka „Branko Radičević“ – Kos. Mitrovica 4 19.5 0 4
30 SIMONOVIĆ Miloš „Slobodan Savković“ – St. Banovci 3.5 25.5 0 3
31 ĐURIN Čedomir „Đura Daničić“ – Novi Sad 3.5 25.5 0 3
32 STOJANOVIĆ Jovan „Bora Stanković“ – Vučje 3.5 25.5 0 3
33 RISTIĆ Matija „Ilija Garašanin“ – Beograd 3.5 24.5 0 3
34 MARKOVIĆ Strahinja „Branko Radičević“ – Kos. Mitrovica 3.5 24 0 3
35 STEVIĆ Nikola „Vasa Pelagić“ – Leskovac 3.5 20.5 0 3
36 NOVOVIĆ Petar „Petar Kočić“ – Beograd 3.5 20 0 3
37 NIKOLIĆ Janko „Rada Miljković“ – Jagodina 3.5 19.5 0 3
38 SIMONOVIĆ Strahinja „9. oktobar“ – Prokuplje 3.5 19 0 2
39 TASIĆ Bogdan „Branko Radičević“ – Bujanovac 3 24.5 0 2
40 PREDOJEVIĆ Mihajlo „Nikola Tesla“ – N. Banovci 3 22.5 0 3
41 RIND Roland „Miroslav Antić“ – Palić 3 22 0 3
42 OBRADOVIĆ Vukašin „Dositej Obradović“ – Požarevac 3 21.5 0 3
43 TRAILOVIĆ Stefan „Ugrin Branković“ – Kučevo 3 21.5 0 3
44 TODOROV Nemanja „Hristo Botev“ – Dimitrovgrad 3 21 0 3
45 STANKOVIĆ Mihajlo „Lj. R. Nada“ – Zaječar 3 20.5 1 3
46 RADAKOVIĆ Jovan „Tihomir Ostojić“ – Ostojićevo 3 20.5 0 3
47 RADOVANOVIĆ Danilo „Svetozar Marković“ – Lapovo 3 18.5 0 3
48 DRAGOJEVIĆ Marko „Vuk Karadžić“ – Vršac 3 18.5 0 3
49 JOVANOVSKI Branko „Nikodije Stojanović Tatko“ – Proku 3 18.5 0 3
50 LAZIĆ Marko „Stana Bačanin“ – Lešak 2.5 23 0 2
51 ČOMAGIĆ Nikola „Miodrag Čajetinac“ – Trstenik 2.5 22 0 2
52 STANIĆ Luka „Nada Purić“ – Valjevo 2.5 19 0 2
53 VUKIĆ Strahinja „Ljuba Nešić“ – Zaječar 2.5 17.5 0 2
54 ŠIJAČKI Aleksandar „Petefi brigada“ – Kula 2 23 0 2
55 BOROŠ Aron „Stevan Sremac“ – Senta 2 21 0 2
56 MIKANOVIĆ Aleksandar „Goračići“ – Goračići 2 20.5 0 2
57 DUKADINOVIĆ Dejan „Branko Radičević“ – Bujanovac 2 18.5 0 2
58 IVKOVIĆ Filip „Svetozar Marković“ – Lapovo 2 18 0 2
59 TIMOTIĆ Ivan „Nada Purić“ – Valjevo 2 17.5 0 2
60 ČAJKA Filip „Miloje Čiplić“ – Novi Bečej 2 17.5 0 1
61 MILUTINOVIĆ Miloš „Sreten Lazarević“ – Prilike 2 15.5 0 2
62 VIDAK Njegovan „Čaki Lajoš“ – B. Topola 2 13.5 0 2
63 ŽARKOVIĆ Jovan „Živan Maričić“ – Kraljevo 1 22 0 1
64 ĆIRIĆ Nikola ?? 1 18.5 0 1
65 PEJKOVIĆ Stefan „Jovo Kursula“ – Kraljevo 1 17.5 0 1
66 MILENKOVIĆ Lazar „Bora Stanković“ – Vučje 0.5 19 0 0
Republičko takmičenje učenika osnovnih škola Srbije – grupa M7-8, NIŠ
Rk. Name Club/City Pts. TB1 TB2 TB3
1 BRANKOVIĆ Vladislav „Đorđe Krstić“ – Beograd 6.5 30.5 0 6
2 OMORJAN Dejan „Kosta Trifković“ – Novi Sad 6 31 0 6
3 STANOJEVIĆ Ilija „Dušan Radović“ – Niš 6 30.5 0 6
4 SIMIĆ Filip „Đura Jakšić“ – Paraćin 5.5 25 0 5
5 SKENDEROVIĆ Nikola „Majšanski put“ – Subotica 5 31.5 0 5
6 GRČIĆ Vukašin „R. Nemanjić-S.Sava“ – N. Pazova 5 27.5 0 5
7 RUTEŠIĆ Vuk „Nikola Vukićević“ – Sombor 5 27 0 5
8 VOJVODIĆ Andrija „Jovan Sterija Popović“ – Beograd 5 27 0 5
9 VUKOVIĆ Ilija „S. Golubović Mitraljeta“ – Beograd 5 26.5 0 5
10 KOSTIĆ Vasilije „Radoje Domanović“ – Beograd 5 25 0 5
11 STEFANOVIĆ Ognjen „Laza Kostić“ – Beograd 5 22 0 5
12 BILIĆ Milanko „Sveti Sava“ – Kikinda 4.5 30 0 4
13 KUPUSOVIĆ Jovan „Svetozar Miletić“ – Vrbas 4.5 26.5 0 4
14 PETREŠ Aleksandar „MiD Todorović“ – Kragujevac 4.5 25.5 0 4
15 KLJAJIN Dragan „Olga Petrov“ – Vršac 4.5 22.5 0 4
16 MILETIĆ Vojin „Sreten Lazarević“ – Prilike 4 26 0 4
17 RAKIĆ Sava „MiD Todorović“ – Kragujevac 4 25 0 4
18 VIDOJKOVIĆ Ilija „Car Konstantin“ – Niš 4 24.5 0 4
19 RAKIĆ Nikola „Branko Radičević“ – Sedlare 4 24.5 0 4
20 ERJON Alishani „Naim Frasheri“ – Bujanovac 4 24 0 4
21 MARINKOVIĆ Marjan „Ivo Lola Ribar“ – V. Gradište 4 23 0 4
22 BOJOVIĆ Marko „Milić Rakić Mirko“ – Prokuplje 4 22 0 4
23 MAČKIĆ Miloš „Đura Jakšić“ – Čurug 4 21.5 0 4
24 GRBIN Stefan „Tihomir Ostojić“ – Ostojićevo 4 21 0 4
25 PUTNIK Nikola „Miroslav Antić Mika“ – Pančevo 4 20 0 4
26 BULATOVIĆ Vukota „N. Stojanović Tatko“ – Prokuplje 4 16.5 0 4
27 JOVANOVIĆ Vladan „Sveti Sava“ – Smederevo 3.5 27.5 0 3
28 JANKOVIĆ Milan „Đura Jakšić“ – Paraćin 3.5 26 0 3
29 ĆIRKA Mateja „Paja Jovanović“ – Vršac 3.5 23.5 0 3
30 SAJIĆ Veljko „Milan Đ. Milićević“ – Beograd 3.5 20.5 0 3
31 STOJKOVIĆ Aleksa „Vasa Pelagić“ – Leskovac 3.5 20 0 3
32 DURNIĆ Nemanja „Vuk Karadžić“ – Knjaževac 3 25 0 3
33 JANKOVI Danijel „Tihomir Ostojić“ – Ostojićevo 3 25 0 3
34 MARČETA Dimitrije „Petar Kočić“ – Inđija 3 25 0 2
35 RADOJEVIĆ Mladen „Nikola Tesla“ – N. Banovci 3 22.5 0 3
36 JOVANOVIĆ Aleksandar „I. G. Kovačić“ – Niška Banja 3 22.5 0 3
37 NIKOLIĆ Nikola „Kralj Aleksandar I“ – Požarevac 3 21.5 0 2
38 JANOŠEVIĆ David „Ugrin Branković“ – Kučevo 3 21 0 3
39 DRINOR Dalipi „Naim Frasheri“ – Bujanovac 3 20 0 3
40 MLADENOVIĆ Danijel „Branko Radičević“ – Vladičin Han 3 18.5 0 3
41 NIKOLIĆ Andreja „Branko Radičević“ – Kruševac 3 17.5 0 3
42 VUČETIĆ Stefan „Matko Vuković“ – Subotica 3 17 0 3
43 MIJATOVIĆ Petar „MiD Todorović“ – Kragujevac 2.5 21 0 2
44 MILENOVIĆ Đorđe „Đura Jakšić“ – Zaječar 2 25.5 0 2
45 MIĆIĆ Marko „Nikola Tesla“ – B. Topola 2 21 0 2
46 SAVIN Aleksa „Žarko Zrenjanin“ – Zrenjanin 2 20.5 0 2
47 VUKOVIĆ Mihailo „Gimnazija“, spec. od. – Valjevo 2 20 0 2
48 ARSIN Darko „Đura Jakšić“ – Srpska Crnja 2 20 0 1
49 IVANOV Filip „Hristo Bofev“ – Dimitrovgrad 2 19.5 0 2
50 MLADENOVIĆ Konstantin „R. Pavlović Ćićko“ – Prokuplje 2 19 0 2
51 MIKIĆ Jovan „Branko Radičević“ – Kos. Mitrovica 2 18.5 0 2
52 JEROTIJEVIĆ Dejan „Milun Ivanović“ – Ušće 2 17 0 2
53 ĆIRIĆ Dimitrije „Vuk Karadžić“ – Pirot 2 16.5 0 2
54 TODOROVIĆ Marko „Goračići“ – Goračići 1 16 0 1
55 ALIĆ Miloš „Hristo Botev“ – Dimitrovgrad 1 14 0 1
56 MILIĆ Vukašin „Živan Maričić“ – Kraljevo 0 16 0 0