Školsko okružno 2015/2016

 

Pojedinačno prvenstvo učenika osnovnih škola Nišavskog okruga


Datum: 09.04.2016.
OŠ „Dušan Radović“ – Niš
I – II Pojedinačno takmičenje – rezultati – Plasman na REPUBLIČKO takmičenje
DEVOJČICE DEČACI
Plasman Prezime i ime ŠKOLA Plasman Prezime i ime ŠKOLA
1. mesto
KRSTIĆ Lana „Miroslav Antić“ – Niš 1. mesto STEVANOVIĆ Jovan „Vožd Karađorđe“ – Niš
2. mesto
MILOŠEVIĆ Miljana „Ivo Andrić“ – Niš 2. mesto ZDRAVKOVIĆ Filip „Kralj Petar I“ – Niš
3. mesto VOJINOVIĆ Anastasija 3. mesto MILOVANOVIC Petar „Jastrebački partizani“ – Merošina
III – IV Pojedinačno takmičenje – rezultati – Plasman na REPUBLIČKO takmičenje
DEVOJČICE DEČACI
Plasman Prezime i ime ŠKOLA Plasman Prezime i ime ŠKOLA
1. mesto  VUKSANOVIĆ Una  „Učitelj Tasa“ – Niš 1. mesto  ĆIRIĆ Pavle  „Dušan Radović“ – Niš
2. mesto  TASIĆ Sofija  „Ljupče Nikolić“ – Aleksinac 2. mesto  MITIĆ Jovan  „Car Konstantin“ – Niš
3. mesto  BLAGOJEVIĆ Milica  „Miroslav Antić“ – Niš 3. mesto  SAVIĆ Ilija  „Jastrebački partizani“ – Merošina
V – VI Pojedinačno takmičenje – rezultati – Plasman na REPUBLIČKO takmičenje
DEVOJČICE DEČACI
Plasman Prezime i ime ŠKOLA Plasman Prezime i ime ŠKOLA
1. mesto  PAVLOVIĆ Andrea  „Ivan Goran Kovačić“ – N. Banja 1. mesto  STANKOVIĆ Dimitrije  „Dušan Radović“ – Niš
2. mesto  DIMITRIJEVIĆ Anđela  „Dušan Radović“ – Niš 2. mesto  PAVLOVIĆ Andrija  „Ivan Goran Kovačić“ – N. Banja
3. mesto  ĐOKIĆ Ana  „Ivan Goran Kovačić“, N. Banja 3. mesto  PETROVIĆ Dušan  „Čegar“ – Niš
VII – VIII Pojedinačno takmičenje – rezultati – Plasman na REPUBLIČKO takmičenje
DEVOJČICE DEČACI
Plasman Prezime i ime ŠKOLA Plasman Prezime i ime ŠKOLA
1. mesto  SIMIĆ Anja  „Svetozar Marković“ – Niš 1. mesto  STANOJEVIĆ Ilija  „Dušan Radović“ – Niš
2. mesto  STEVANOVIĆ Jelena  „Radoje Domanović“ – Niš 2. mesto  JOVANOVIĆ Aleksandar  „Ivan Goran Kovačić“ – N. Banja
3. mesto  VUKAŠINOVIĆ Milica  „Svetozar Marković“ – Niš 3. mesto  VIDOJKOVIĆ Ilija  „Car Konstantin“ – Niš

 

 

Ekipno prvenstvo osnovnih škola ŠS Nišavskog okruga – dečaci
Organizer(s): Šahovski savez Nišavskog okruga
Federation : Serbia ( SRB )
Chief Arbiter : FA Lukić Igor M (930601)
Time control : 15 min.
Location : NIŠ – OŠ „Dušan Radović“
Date : 2016/04/10
Ranking crosstable
Rk. Team TB1 TB2 TB3
1 „Dušan Radović“ 16 20 0
2 „Branko Miljković“ 14 16 0
3 „Car Konstantin“ 11 15 0
4 „Jastrebački partizani“ 7 11 0
5 „Ivan Goran Kovačić“ 6 12 0
6 „Ratko Vukićević“ 4 9 0
7 „Miroslav Antić“ 0 1.5 0
Ekipno prvenstvo osnovnih škola ŠS Nišavskog okruga – devojčice
Organizer(s) : Šahovski savez Nišavskog okruga
Federation : Serbia ( SRB )
Chief Arbiter : FA Lukić Igor M (930601)
Time control : 15 min.
Location : NIŠ – OŠ „Dušan Radović“
Date : 2016/04/10
Ranking crosstable
Rk. Team TB1 TB2 TB3
1 „Dušan Radović“ 12 8 0
2 „Svetozar Marković“ 9 7.5 0
3 „Car Konstantin“ 9 6.5 0
4 „Ivan Goran Kovačić“ 8 6 0
5 „Učitelj Tasa“ 7 6.5 0
6 „Miroslav Antić“ 7 6 0
7 „Jastrebački partizani“ 1 1.5 0