Školsko opštinsko 2016/2017

ОПШТИНА Медијана
1.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 1.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 Миљковић Даница ( ДР ) 1 Игњатовић Вук ( ДР )
2 Стевановић Мара ( ВК ) 2 Мишковић Андрија ( ЦК )
3 Турнић Зора ( РВ ) 3 Петковић Страхиња ( СС )
2.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 2.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 Вуксановић Ива ( УТ ) 1 Рашковић Немања ( ДР )
2 Јанковић Даница ( УТ) 2 Весковић Петар ( ВК )
3 Маљевић Маја ( ЦК ) 3 Китановић Давид ( ЦК )
3.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 3.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 Павловић Емилија ( РВ ) 1 Стевановић Јован ( ВК )
2 Илић Ива ( ЗЂ ) 2 Стојковић Никола ( ДР )
3 Ристић Лара ( ДР ) 3 Живковић Тадија ( ЦК )
4.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 4.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 Вуксановић Уна ( УТ ) 1 Ћирић Павле ( ДР )
2 Миленковић Ива ( ДР ) 2 Лукић Стефан ( ДР )
3 Стевановић Милица ( ДР ) 3 Станојковић Вељко ( ЦК )
5.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 5.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 Ђорђевић Мила ( ЗЂ ) 1 Ђурић Радивоје ( РВ )
2 2 Дончић Илија ( ВК )
3 3 Чолић Милош ( ЋК )
6.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 6.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 Димитријевић Анђела ( ДР ) 1 Станковић Димитрије ( ДР )
2 2 Лукић Никола ( ДР )
3 3 Лукић Јован ( ДР )
7.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 7.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 Стојиљковић Викторија ( ДР ) 1 Недељковић Младен ( ДР )
2 Дељанин Петра ( ЦК ) 2 Бојовић Петар ( ДР )
3 3 Димитријевић Никола ( ЗЂ )
8.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 8.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 Стевановић Јелена ( РВ ) 1 Видојковић Илија ( ЦК )
2 2 Малинић Ђорђе ( ДР )
3 3 Митровић Никола ( ВК )
ЕКИПА ДЕВОЈЧИЦЕ ( школа ) ЕКИПА ДЕЧАЦИ ( школа )
1 Душан Радовић 1 Душан Радовић
2 Учитељ Таса 2 Цар Константин
3 Цар Константин 3 Др. Зоран Ђинђић
ИЗВЕШТАЈ СА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА
ОПШТИНА Црвени Крст
           
1.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 1.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 1 Јовановић Данило ( ИА )
2 2 Ђурић Петар ( ИА )
3 3
2.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 2.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 1
2 2
3 3
3.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 3.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 Станковић Петра ( ИА ) 1 Симић Илија ( ПМ )
2 Дукић Јана ( ИА ) 2 Динић Димитрије ( ИА )
3 Спасић Лана ( ИА ) 3
4.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 4.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 1 Ивановић Давид ( ПМ )
2 2 Максимовић Лазар ( ПМ )
3 3 Јовановић Александар ( ПМ )
5.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 5.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 1 Николић Филип ( ПМ )
2 2 Станишић Андрија ( ИА )
3 3 Ђорђевић Немања ( ПМ )
6.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 6.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 1 Николић Стефан ( ИА )
2 2 Јовановић Дарко ( ИА )
3 3
7.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 7.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 Ристић Петра ( ПМ ) 1 Ристић Лазар ( ПМ )
2 Вукадиновић Исидора ( ПМ ) 2 Станојевић Данило ( ПМ )
3 3 Васић Стефан ( ПМ )
8.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 8.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 Ђорђевић Наталија ( ПМ ) 1 Стојановић Никола ( ПМ )
2 Ђорђевић Теодора ( ПМ ) 2
3 3
ЕКИПА ДЕВОЈЧИЦЕ ( школа ) ЕКИПА ДЕЧАЦИ ( школа )
1 Иво Андрић 1 Први мај
2 Први мај 2 Иво Андрић
3 3
ИЗВЕШТАЈ СА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА
ОПШТИНА НИШКА БАЊА
           
1.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 1.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 Мина Јовановић, ИГК 1 Вук Веселиновић, ИГК
2 2 Вељко Стојановић, ИГК
3 3
2.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 2.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 1 Филип Лончар, ИГК
2 2
3 3
3.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 3.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 Теодора Цекић, ИГК 1 Павле Цветковић, ИГК
2 2
3 3
4.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 4.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 Теодора Поповић, ИГК 1
2 2
3 3
5.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 5.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 Анастасија Николић, ИГК 1
2 2
3 3
6.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 6.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 Ана Ђокић, ИГК 1
2 2
3 3
7.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 7.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 Андреа Павловић, ИГК 1 Андрија Павловић, ИГК
2 2
3 3
8.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 8.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 1 Александар Јовановић, ИГК
2 2 Жељко Јовановић, Ђ. Јакшић
3 3 Михајло Мишић, Ђ. Јакшић
ЕКИПА ДЕВОЈЧИЦЕ ( школа ) ЕКИПА ДЕЧАЦИ ( школа )
1 Иван Горан Ковачић 1 Иван Горан Ковачић
2 2
3 3
ИЗВЕШТАЈ СА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА
ОПШТИНА Палилула
1.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 1.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 Лена Јовановић, Д.Максимовић, 2п. 1 Немања Стојановић,  Б.Миљков., 1,5
2 Лена Митић, Б.Миљковић, 0,5 2 Максим Илић, Б. Миљковић, 1 поен
3 Ена Дробњак, Б. Миљковић, 0,5 3 Илија Ристић, Б. Миљковић, 0,5
2.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 2.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 Катарина Србиновска, К. Петар I 1 п. 1 Андрија Ранђеловић, К. Петар I 2 п.
2 Неда Тицовић, К. Петар I 0 п. 2 Ђорђе Даниловић, К. Рашић, 1 п.
3 3 Лука Ранђеловић, К. Петар I 0 п.
3.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 3.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 Анастасија Милосављевић, К.П. I 1п. 1 Филип Здравковић, Краљ П. I 2 п.
2 Дуња Станковић, Б. Миљковић 0 2 Марко Рајковић, К. Петар I 1 п.
3 3 Младен Плавшић, Д. Максим. 0
4.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 4.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 Наталија Стојановић, К. Петар I 1п. 1 Милош Матић, К. Петар I 2 п.
2 Софија Бабић, К. Петар I 0 п. 2 Никола Миленковић, К. Петар I 1п.
3 3 Богдан Стојичић, Д. Максим. 0
5.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 5.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 1
2 2
3 3
6.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 6.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 Теодора Младеновић, Д. Максимовић 1 Павле Динић, К. Петар I
2 2
3 3
7.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 7.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 1 Душан Петровић, С. Марковић, 4 п.
2 2 Јован Цвијановић, С. Марковић, 4 п.
3 3 Милош Костић, Б. Миљковић, 3 п.
8.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 8.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 Милица Вукашиновић, С.Марковић 1 Немања Петровић, Б. Миљковић, 3 п.
2 2 Никола Петровић, Б. Миљковић, 1,5
3 3 Александар Ђорђевић, Краљ П. 1,5
ЕКИПА ДЕВОЈЧИЦЕ ( школа ) ЕКИПА ДЕЧАЦИ ( школа )
1 Светозар Марковић 1 Светозар Марковић
2 Краљ Петар I 2 Бранко Миљковић
3 Бранко Миљковић 3 Краљ Петар I
ИЗВЕШТАЈ СА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА
ОПШТИНА Пантелеј
1.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 1.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 1
2 2
3 3
2.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 2.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 Лана Крстић, М. Антић, 1 поен 1 Максим Филиповић, С. Немања
2 Софија Крстић, М. Антић, 0 поена 2
3 3
3.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 3.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 Лана Милосављевић, М. Антић 1 Лазар Пауновић, Чегар, 1 п.
2 2 Милан Коматиновић, М. Антић, 0 п.
3 3
4.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 4.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 1
2 2
3 3
5.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 5.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 Милица Благојевић, М. Антић 1 Димитрије Петровић, М. Антић
2 2
3 3
6.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 6.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 1
2 2
3 3
7.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 7.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 1 Немања Стојановић, М. Антић
2 2
3 3
8.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име ) 8.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име )
1 1
2 2
3 3
ЕКИПА ДЕВОЈЧИЦЕ ( школа ) ЕКИПА ДЕЧАЦИ ( школа )
1 1 Стефан Немања
2 2 Мирослав Антић
3 3