Kadetski Festival CS

Rezultati

Omladinsko prvenstvo Centralne Srbije, M16-20                  11-14.02.2016.

 

Rk. SNo Name Rtg Club/City Pts. TB1 TB2 TB3
1 1 mk Radovic Janko 2312 Kragujevac 6 28 0 5
2 3 Stojiljkovic Stefan 2046 Nis 5.5 27 0 4
3 2 mk Ivic Matija 2175 Jagodina 5 27.5 0 3
4 5 mk Stanojevic Ilija 1985 Nis 5 26 0 4
5 11 Krstic Andrija Marko 1877 Nis 4.5 28.5 0 3
6 7 Ivanovic Veljko 1963 Nis 4.5 26.5 0 3
7 9 Radojkovic Stefan 1927 Paracin 4.5 25 0 4
8 6 mk Gajic Aleksa 1966 Kragujevac 4.5 22.5 0 4
9 4 Marjanovic Ivan D 2042 Sabac 4.5 21.5 0 4
10 23 II Djokic Miljko 0 Nova Varos 4 25.5 0 3
11 10 I Jankovic Uros 1897 Nis 4 25 0 3
12 8 Petrovic Petar R 1950 Paracin 4 24 0 2
13 14 Gajic Aleksandar 1706 Lesnica 3.5 25.5 0 2
14 15 I Pantic Milos 1688 Sabac 3.5 24.5 0 2
15 12 II Micovic Nikola 1796 Leskovac 3.5 22.5 0 2
16 24 II Hadzibrahimovic Adis 0 Nova Varos 3.5 21 0 2
17 30 Muminovic Edin 0 Novi Pazar 3.5 20.5 0 2
18 25 III Bojovic Marko 0 Prokuplje 3.5 18.5 0 2
19 26 III Djordjevic Mihajlo 0 Pozarevac 3.5 17 0 3
20 17 Zivkovic Nikola S 1661 Zajecar 3 23.5 0 2
21 18 III Marinkovic Marjan 1649 Veliko Gradiste 3 22.5 0 1
22 28 Djordjic Djordje 0 Sabac 3 22 0 2
23 22 III Nikolic Lazar 1313 Majdanpek 3 18 0 2
24 21 II Arsic Stefan 1592 Pozarevac 3 17.5 0 1
25 29 Lazovic Luka 0 Bajina Basta 3 16.5 0 1
26 16 Karaklic Vojislav 1687 Uzice 2.5 23 0 1
27 13 Mitrasinovic Dragan 1789 Uzice 2.5 22 0 1
28 19 II Jankovic Milan 1646 Paracin 2.5 20 0 1
29 20 II Krstic Milos D 1614 Pozarevac 2.5 20 0 0
30 27 III Milovanovic Aleksandar N 0 Pozarevac 2.5 16 0 1
31 31 Stamenic Dragos 0 Kremna 1 19.5 0 0

 

 

Omladinsko prvenstvo Centralne Srbije, Z16-20

 

Rk. SNo Name Rtg Club/City Pts. TB1 TB2 TB3
1 1 Bojicic Andjela 1964 Sabac 5.5 26 0.5 4
2 4 Vujcic Milena 1876 Paracin 5.5 26 0.5 4
3 2 WF Miljkovic Jovana 1928 Paracin 5 26.5 0 3
4 3 mk Petrovic Tijana 1878 Pozarevac 4.5 23.5 0 4
5 6 mk Petrovic Tamara 1803 Pozarevac 4 26.5 0 3
6 8 Andjelkovic Danijela 1578 Nis 4 23.5 0 2
7 5 I Milosevic Milica 1810 Pozarevac 4 22.5 0 3
8 12 Stanojevic Katarina 0 Leskovac 4 19.5 0 3
9 7 I Simic Anja 1596 Nis 3.5 27 0 3
10 13 Zdravkovic Miljana 0 Leskovac 3 20 0 2
11 10 III Rabrenovic Helena 0 Cacak 2.5 19.5 0 1
12 9 III Gradjanin Ivana 0 Pozarevac 2 18 0 0
13 11 Maksimovic Aleksandra 0 Jagodina 1.5 20 0 0

 

 

 

Kadetski festival Centralne Srbije, grupa Z12

Rk. SNo Name Rtg Club/City Pts. TB1 TB2 TB3
1 4 II Dimitrijevic Andjela 1427 Nis 8 43.5 0 8

 

 

 

2 1 III Dinic Andjela 1585 Vlasotince 7.5 44 0 7
3 6 II Vukosavljevic Tatjana 0 Kraljevo 7.5 43.5 0 7
4 2 II Rajcic Andjelija 1504 Pozarevac 7 43 0 6
5 10 Grozdanovic Anastasia 0 Svilajnac 4.5 44.5 0 4
6 11 Jovanovic Teodora 0 Paracin 4.5 41.5 0 4
7 9 Cvetkovic Marija 0 Nis 4.5 40.5 0 4
8 14 Zdravkovic Emilija 0 Leskovac 4.5 38 0 3
9 12 Stosic Sara 0 Pozarevac 4.5 37 0 3
10 5 II Vidanovic Branka 0 Pirot 4 44 0 3
11 13 Tasic Sofija 0 Aleksinac 4 41.5 0 4
12 3 IV Stosic Anastasija 1481 Prokuplje 4 38 0 3
13 7 III Djordjic Tijana 0 Valjevo 4 33.5 0 2
14 8 III Nenadic Anja 0 Arilje 4 32 0 2
15 17 Milovanovic Sara 0 Kostolac 3.5 32 0 1
16 16 IV Mitrasinovic Marija 0 Uzice 3 30.5 0 1
17 15 IV Jovanovska Petra 0 Prokuplje 1 30 0 0

 

Kadetski festival Centralne Srbije, grupa M12

 

Rk. SNo Name Rtg Club/City Pts. TB1 TB2 TB3
1 1 Spasic Petar 1914 Vranje 8.5 47 0 8
2 2 I Stankovic Dimitrije 1785 Nis 7 47.5 0 6
3 9 I Ilic Petar 1317 Pozarevac 6.5 48 0 6
4 6 III Zivkovic Vukoje 1495 Paracin 6.5 47.5 0 5
5 25 Lukic Jovan 0 Nis 6 45.5 0 5
6 7 III Paunovic Veljko 1452 Prokuplje 6 41.5 0 5
7 12 III Cvetkovic Nenad 0 Smederevo 6 38.5 0 5
8 10 II Najdanovic Veljko 0 Pirot 5.5 44 0 5
9 20 III Rankovic Milan 0 Smederevo 5.5 43.5 0 5
10 22 Dimitrijevic Dusan D 0 Vlasotince 5 47.5 0 5
11 8 III Djuric Radivoje 1373 Nis 5 44 0 3
12 3 Kandjolas Konstantin 1723 Pozarevac 5 43.5 0 3
13 26 Lukic Nikola 0 Nis 5 41 0 4
14 14 III Joksimovic Ognjen 0 Pozarevac 5 40 0 4
15 4 III Zikic Petar 1620 Majdanpek 5 39.5 0 5
16 18 III Milojevic Nenad 0 Smederevo 5 39.5 0 3
17 11 II Stanojevic Jovan 0 Nis 5 38.5 0 5
18 33 Vracaric Viktor 0 Uzice 5 37.5 0 4
19 5 Tomic Stefan 1616 Pozarevac 4.5 44.5 0 4
20 13 III Djedovic Lazar 0 Prokuplje 4.5 34 0 3
21 35 IV Jovanovski Branko 0 Prokuplje 4.5 33.5 0 4
22 16 III Lilic Nikola 0 Pirot 4 44.5 0 4
23 17 III Mijatovic Pavle 0 Smederevo 4 38.5 0 3
24 28 Nikolic Janko 0 Jagodina 4 37.5 0 4
25 34 IV Ivanovic Vladimir 0 Vladimirci 4 35 0 4
26 15 III Kadric Ermin 0 Nova Varos 4 34.5 0 4
27 31 Randjelovic Pavle 0 Leskovac 4 33 0 4
28 30 Radojkovic Lazar 0 Pozarevac 4 30 0 4
29 32 Tasic Bogdan 0 Bujanovac 3.5 37 0 3
30 24 Jovic Rastko 0 Zajecar 3.5 36 0 3
31 21 III Zecevic Sasa 0 Nova Varos 3.5 34 0 3
32 36 IV Lukic Mihailo 0 Vladimirci 3 29.5 1 3
33 27 Maksimovic Bosko 0 Kragujevac 3 29.5 0 3
34 37 IV Stosic Uros 0 Prokuplje 3 28.5 0 2
35 23 Dimitrijevic Mihailo 0 Kragujevac 3 28 0 2
36 38 IV Sujic Stefan 0 Debrc 2.5 29.5 0 2
37 19 III Milovanovic Lazar 0 Pozarevac 2 30.5 0 2
38 29 Petkovic Vladan 0 Vranje 0 28 0 0

 

 

Kadetski festival Centralne Srbije, grupa Z10

 

Rk. SNo Name Rtg Club/City Pts. TB1 TB2 TB3
1 3 III Vuksanovic Una 0 Nis 7 0 1 6
2 8 Stojanovic Sofija 0 Vranje 7 0 0 7
3 10 IV Tomic Una 0 Prokuplje 5.5 0 0 5
4 1 III Cadjenovic Ivona 0 Jagodina 4 0 0 4
5 4 Cekic Teodora 0 Niska Banja 3.5 0 1 3
6 2 III Nenadic Maja 0 Arilje 3.5 0 0 3
7 7 Mitrovic Ivona 0 leskovac 3 0 0 2
8 9 Todorovic Ljubica 0 Jagodina 2.5 0 0 2
9 5 Kostic Ana 0 Pozarevac 0 0 0 0

 

 

Kadetski festival Centralne Srbije, grupa M10

 

Rk. SNo Name Rtg Club/City Pts. TB1 TB2 TB3
1 3 II Stevanovic Jovan 1470 Nis 8.5 45 0 8
2 6 II Ciric Pavle 1345 Nis 7 47 0 5
3 2 III Djelic Jovan 1561 Pirot 6 49 0 5
4 7 III Momcilovic Mihailo 1328 Vlasotince 6 45.5 0 4
5 26 IV Lukic Sasa 0 Paracin 6 42.5 0 5
6 1 II Slavkovic Uros 1777 Veliko Gradiste 5.5 46.5 0 5
7 5 III Vasic Dimitrije 1378 Paracin 5.5 46 0 5
8 12 Ilic Stefan 0 Veliko Gradiste 5.5 40 0 4
9 8 II Milutinovic Pavle 0 Valjevo 5.5 39.5 0 5
10 17 Radojkovic Stevan 0 Pozarevac 5 43 0 5
11 27 IV Miljojkovic Marko 0 Prokuplje 5 39.5 1 5
12 22 Stojanovic Filip 0 Bujanovac 5 39.5 0 5
13 29 IV Stamenkovic Pavle 0 Vlasotince 5 38.5 0 4
14 19 Stanojevic Vukasin 0 Leskovac 5 33.5 0 5
15 14 Karanovic Ilija 0 Negotin 4.5 41 0 4
16 20 Stanojlovic Mihajlo 0 Zajecar 4.5 34 0 3
17 16 Pantic Aleksa 0 Veliko Gradiste 4.5 33 0 2
18 23 Stojanovic Jovan 0 Veliko Gradiste 4 38.5 0 2
19 28 IV Miljojkovic Miljan 0 Prokuplje 4 37 0 3
20 10 Basalic Dusan 0 Zajecar 4 35 0 1
21 4 Jankovic Milos I 1386 Paracin 4 33.5 0 3
22 25 IV Kovacevic Nemanja 0 Vladimirci 4 31.5 0 3
23 9 III Kaplanovic Aleksandar 0 Nova Varos 3.5 38.5 0 2
24 24 IV Koprivica Djordjije 0 Prokuplje 3.5 34.5 0 3
25 13 Ivic Dimitrije 0 Jagodina 3.5 33 0 3
26 21 Stefanovic Veljko 0 Pozarevac 3.5 30.5 0 1
27 15 Kovacevic Filip 0 Vladimirci 3 30 0 0
28 18 Stankovic Ognjen 0 Lebane 2.5 30.5 0 1
29 11 Beric Mihajlo 0 Pozarevac 1.5 29.5 0 0

 

 

Kadetski festival Centralne Srbije, grupa Z14

 

Rk. SNo Name Rtg Club/City Pts. TB1 TB2 TB3
1 5 I Stevanovic Jelena 1479 Nis 8.5 39.5 0 7
2 2 I Petrovic Marija V 1535 Pozarevac 6.5 41 0 4
3 1 II Nikolic Masa 1582 Pozarevac 6.5 39.5 0 5
4 3 III Ljubicic Andjela 1517 Pozega 6.5 37 0 6
5 4 II Nikolic Mila Z 1494 Pozarevac 5.5 41.5 0 4
6 12 Stosic Katarina 0 Leskovac 5 34.5 0 3

 

 

7 6 III Milanovic Nikolina 1407 Paracin 4.5 42.5 0 3
8 7 II Zecevic Tijana 0 Nova Varos 3.5 39 0 2
9 8 III Kostic Petra 0 Kragujevac 3 40 0 2
10 9 III Rabrenovic Ivona 0 Cacak 2.5 35 0 1
11 10 Dikic Teodora 0 Leskovac 2 34.5 0 1
12 11 Muminovic Amra 0 Leposavic 0 26 0 0

 

Kadetski festival Centralne Srbije, grupa M14

 

Rk. SNo Name Rtg Club/City Pts. TB1 TB2 TB3
1 5 II Radisavljevic Dalibor 1665 Jagodina 7 44 0 7
2 1 I Djokic Mihailo 1832 Pozega 6.5 43 0 6
3 2 II Trifunovic Novica 1675 Loznica 6 45 0 6
4 7 Rasic Milan 1576 Paracin 6 43 0 6
5 3 I Petrovic Dusan 1666 Nis 6 42.5 0 5
6 14 Muminovic Almir 0 Novi Pazar 6 42 0 6
7 6 Petrovic Nemanja 1644 Nis 5 42.5 1 3
8 4 I Rakic Nikola 1666 Djurinac 5 42.5 0 4
9 17 IV Lukic Stevan 0 Vladimirci 5 40 0 4
10 12 Avramovic Ivan 0 Svilajnac 5 32.5 0 4
11 13 Mihajlovic Aleksandar 0 Vranje 4.5 36 0 3
12 10 III Salihbegovic Tarik 0 Nova Varos 4.5 32.5 0 3
13 9 III Pajic Dusan 0 Smederevo 4 41.5 0 3
14 8 II Nedeljkovic Mladen 1397 Nis 3.5 36 0 2
15 16 Zdravkovic Uros 0 Sarkamen 3 31 1 2
16 11 III Stanic Luka 0 Valjevo 3 31 0 2
17 15 Stojanovic Aleksa 0 Leskovac 1 33 0 0

 

 

 

Kadetski festival Centralne Srbije, grupa Z08

 

Rk. SNo Name Rtg Club/City Pts. TB1 TB2 TB3
1 4 Vojinovic Anastasija 0 Aleksinac 8 0 0 8
2 6 IV Vuksanovic Iva 0 Nis 7.5 0 0 6
3 2 Tomic Sara 0 Pozarevac 5 0 0 4
4 5 IV Stevanovic Mara 0 Nis 4.5 0 0 4
5 1 Modric Anja 0 Kladovo 4 0 0 4
6 3 Vidanovic Petra 0 Pirot 1 0 0 1

 

 

Kadetski festival Centralne Srbije, grupa M08

 

Rk. SNo Name Rtg Club/City Pts. TB1 TB2 TB3
1 1 Zdravkovic Filip 1376 Nis 9 38.5 0 9
2 2 III Andrejevic Jovan 0 Nis 7 42.5 0 6
3 9 IV Borovic Filip 0 Ivanjica 6 45.5 0 5
4 3 III Ilic Rastko 0 Jagodina 6 43.5 0 6
5 4 III Vuckovic Petar D 0 Nis 5.5 40.5 0 5
6 12 Markovic Stefan 0 Kragujevac 5 42 0 5
7 5 Cvetkovic Vuk 0 Nis 4.5 35 0 4
8 8 Stojanovic Dusan 0 Leskovac 3.5 40 1 3
9 11 IV Djedovic Dejan 0 Prokuplje 3.5 40 0 3
10 6 Jovic Bogdan 0 Zajecar 2 37.5 0 1
11 7 Stankovic Mihajlo 0 Lebane 2 36 0 1
12 10 IV Ciric Sava 0 Nis 0 39 0 0