Školsko opštinsko 2015/2016

ИЗВЕШТАЈ СА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА   Датум: 12.03.2016.
ОПШТИНА Медијана
I – II ПОЈЕДИНАЧНО ТАКМИЧЕЊЕ – РЕЗУЛТАТИ – ПЛАСМАН на окружно такмичење
ДЕВОЈЧИЦЕ ДЕЧАЦИ
ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА
1.место Вуксановић Ива Учитељ Таса 1.место Стевановић Јован Вожд Карађорђе
2.место Маљевић Миља Цар Константин 2.место Дончов Никола Учитељ Таса
3.место Радоњић Вера Душан Радовић 3.место Стојановић Богдан Цар Константин
III – IV ПОЈЕДИНАЧНО ТАКМИЧЕЊЕ – РЕЗУЛТАТИ – ПЛАСМАН на окружно такмичење
ДЕВОЈЧИЦЕ ДЕЧАЦИ
ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА
1.место Вуксановић Уна Учитељ Таса 1.место Ћирић Павле Душан Радовић
2.место Миленковић Ива Душан Радовић 2.место Миленковић Петар Ратко Вукићевић
3.место Јовановић Лана Душан Радовић 3.место Митић Јован Цар Константин
V – VI ПОЈЕДИНАЧНО ТАКМИЧЕЊЕ – РЕЗУЛТАТИ – ПЛАСМАН на окружно такмичење
ДЕВОЈЧИЦЕ ДЕЧАЦИ
ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА
1.место Димитријевић Анђела Душан Радовић 1.место Станковић Димитрије Душан Радовић
2.место Цветковић Марија Учитељ Таса 2.место Лукић Јован Душан Радовић
3.место Дељанин Петра Цар Константин 3.место Крстић Лазар Душан Радовић
VII – VIII ПОЈЕДИНАЧНО ТАКМИЧЕЊЕ – РЕЗУЛТАТИ – ПЛАСМАН на окружно такмичење
ДЕВОЈЧИЦЕ ДЕЧАЦИ
ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА
1.место Стевановић Јелена Радоје Домановић 1.место Станојевић Илија Душан Радовић
2.место Малинић Јана Душан Радовић 2.место Јаковљевић Милан Душан Радовић
3.место Станковић Анђела Др. Зоран Ђинђић 3.место Видојковић Илија Цар Константин

 

 

ОПШТИНА Нишка Бања
I – II ПОЈЕДИНАЧНО ТАКМИЧЕЊЕ – РЕЗУЛТАТИ – ПЛАСМАН на окружно такмичење
ДЕВОЈЧИЦЕ ДЕЧАЦИ
ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА
1.место Цекић Теодора Иван Горан Ковачић 1.место Цветковић Павле Иван Горан Ковачић
2.место Денић Антонина Иван Горан Ковачић 2.место Манић Василије Иван Горан Ковачић
3.место Божић Ива Иван Горан Ковачић 3.место Лончар Филип Иван Горан Ковачић
III – IV ПОЈЕДИНАЧНО ТАКМИЧЕЊЕ – РЕЗУЛТАТИ – ПЛАСМАН на окружно такмичење
ДЕВОЈЧИЦЕ ДЕЧАЦИ
ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА
1.место Поповић Теодора Иван Горан Ковачић 1.место    
2.место Манојловић Лена Иван Горан Ковачић 2.место    
3.место Петровић Наталија Иван Горан Ковачић 3.место    
V – VI ПОЈЕДИНАЧНО ТАКМИЧЕЊЕ – РЕЗУЛТАТИ – ПЛАСМАН на окружно такмичење
ДЕВОЈЧИЦЕ ДЕЧАЦИ
ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА
1.место Павловић Андреа Иван Горан Ковачић 1.место Павловић Андрија Иван Горан Ковачић
2.место Ђокић Ана Иван Горан Ковачић 2.место Крстић Данило Иван Горан Ковачић
3.место Ранчић Сара Иван Горан Ковачић 3.место    
VII – VIII ПОЈЕДИНАЧНО ТАКМИЧЕЊЕ – РЕЗУЛТАТИ – ПЛАСМАН на окружно такмичење
ДЕВОЈЧИЦЕ ДЕЧАЦИ
ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА
1.место     1.место Јовановић Александар Иван Горан Ковачић
2.место     2.место Јовановић Жељко Ђура Јакшић
3.место     3.место Пешић Марко Иван Горан Ковачић

 

ОПШТИНА Црвени Крст
I – II ПОЈЕДИНАЧНО ТАКМИЧЕЊЕ – РЕЗУЛТАТИ – ПЛАСМАН на окружно такмичење
ДЕВОЈЧИЦЕ ДЕЧАЦИ
ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА
1.место Милошевић Миљана Иво Андрић 1.место    
2.место Ђорђевић Николина Први мај 2.место    
3.место / / 3.место    
III – IV ПОЈЕДИНАЧНО ТАКМИЧЕЊЕ – РЕЗУЛТАТИ – ПЛАСМАН на окружно такмичење
ДЕВОЈЧИЦЕ ДЕЧАЦИ
ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА
1.место     1.место    
2.место     2.место    
3.место     3.место    
V – VI ПОЈЕДИНАЧНО ТАКМИЧЕЊЕ – РЕЗУЛТАТИ – ПЛАСМАН на окружно такмичење
ДЕВОЈЧИЦЕ ДЕЧАЦИ
ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА
1.место Ристић Петра Први мај 1.место Станојевић Данило Први мај
2.место Вукадиновић Исидора Први мај 2.место Цвијановић Јован Иво Андрић
3.место     3.место Ђорђевић Стефан Први мај
VII – VIII ПОЈЕДИНАЧНО ТАКМИЧЕЊЕ – РЕЗУЛТАТИ – ПЛАСМАН на окружно такмичење
ДЕВОЈЧИЦЕ ДЕЧАЦИ
ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА
1.место Милојковић Анастасија Први мај 1.место Ђорђевић Лука Милан Ракић
2.место     2.место Стојановић Никола Први мај
3.место     3.место Стаменковић Влада Први мај

 

ОПШТИНА Пантелеј
I – II ПОЈЕДИНАЧНО ТАКМИЧЕЊЕ – РЕЗУЛТАТИ – ПЛАСМАН на окружно такмичење
ДЕВОЈЧИЦЕ ДЕЧАЦИ
ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА
1.место Крстић Софија Мирослав Антић 1.место Пауновић Лазар Чегар
2.место Крстић Лана Мирослав Антић 2.место Коматиновић Милан Мирослав Антић
3.место Илић Софија Мирослав Антић 3.место Миленковић Лука Стефан Немања
III – IV ПОЈЕДИНАЧНО ТАКМИЧЕЊЕ – РЕЗУЛТАТИ – ПЛАСМАН на окружно такмичење
ДЕВОЈЧИЦЕ ДЕЧАЦИ
ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА
1.место Благојевић Милица Мирослав Антић 1.место Голубовић Димитрије Стефан Немања
2.место Узелац Дуња Стефан Немања 2.место Ђорђевић Андрија Мирослав Антић
3.место     3.место Миленковић Матеја Стефан Немања
V – VI ПОЈЕДИНАЧНО ТАКМИЧЕЊЕ – РЕЗУЛТАТИ – ПЛАСМАН на окружно такмичење
ДЕВОЈЧИЦЕ ДЕЧАЦИ
ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА
1.место Крстић Сара Стефан Немања 1.место Петровић Душан Чегар
2.место     2.место Ђорђевић Алекса Стефан Немања
3.место     3.место Стојановић Немања Стефан Немања
VII – VIII ПОЈЕДИНАЧНО ТАКМИЧЕЊЕ – РЕЗУЛТАТИ – ПЛАСМАН на окружно такмичење
ДЕВОЈЧИЦЕ ДЕЧАЦИ
ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА
1.место     1.место Ранђеловић Братислав Чегар
2.место     2.место Николић Тодор Стефан Немања
3.место     3.место Живковић Михаило Мирослав Антић

 

ОПШТИНА Палилула
I – II ПОЈЕДИНАЧНО ТАКМИЧЕЊЕ – РЕЗУЛТАТИ – ПЛАСМАН на окружно такмичење
ДЕВОЈЧИЦЕ ДЕЧАЦИ
ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА
1.место Милосављевић Анастасија Краљ Петар I 1.место Даниловић Ђорђе Коле Рашић
2.место Стојановић Милена Краљ Петар I 2.место Здравковић Филип Краљ Петар I
3.место Голубовић Ања Коле Рашић 3.место Митровић Вељко Краљ Петар I
III – IV ПОЈЕДИНАЧНО ТАКМИЧЕЊЕ – РЕЗУЛТАТИ – ПЛАСМАН на окружно такмичење
ДЕВОЈЧИЦЕ ДЕЧАЦИ
ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА
1.место Стојановић Наталија Краљ Петар I 1.место Нешић Петар Десанка Максимовић
2.место Бабић Софија Краљ Петар I 2.место Јовановић Дарко Краљ Петар I
3.место     3.место Костић Јован Коле Рашић
V – VI ПОЈЕДИНАЧНО ТАКМИЧЕЊЕ – РЕЗУЛТАТИ – ПЛАСМАН на окружно такмичење
ДЕВОЈЧИЦЕ ДЕЧАЦИ
ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА
1.место     1.место Стевановић Богдан Десанка Максимовић
2.место     2.место Милојковић Јован Краљ Петар I
3.место     3.место    
VII – VIII ПОЈЕДИНАЧНО ТАКМИЧЕЊЕ – РЕЗУЛТАТИ – ПЛАСМАН на окружно такмичење
ДЕВОЈЧИЦЕ ДЕЧАЦИ
ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ШКОЛА
1.место Симић Ања Светозар Марковић 1.место Петровић Немања Бранко Миљковић
2.место Вукашиновић Милица Светозар Марковић 2.место Робавс Алекса Бубањски хероји
3.место     3.место Јованчић Страхиња Бранко Миљковић