Školsko okružno 2018/2019

Okružno takmičenje učenika OŠ Nišavskog okruga – Niš, DEVOJČICE 1. razred
Директор турнира : NA Aca Jovan Krstić, republički koordinator takmičenja
Главни судија : IA Lukic, Igor M 930601
 Niška Banja, OŠ „Ivan Goran Kovačić“
Датум : 2019/03/16
Коначни поредак након 5 Кола
Мј Име Ртг Клуб / Град Бод. ТБ1 ТБ2 ТБ3 ТБ4 ТБ5
1 STOSIC Teodora 990 Ljupče Nikolić, ALEKSINAC 5 2 0 10 4 50
2 ILIC Ivona 990 Dositej Obradović, MEDIJANA 3.5 0.5 0 5.3 2 34
3 JOVANOVIC Natalija 980 Ljupče Nikolić, ALEKSINAC 2.5 0.5 0 3.8 1 26
4 PETROVIC Helena 970 Ljupče Nikolić, ALEKSINAC 2 1 0 2.5 1 20
5 STOJANOVIC Nikolina 980 Car Konstantin, MEDIJANA 2 0 0 2 1 20
6 TASKOVIC Danica 990 Ivan Goran Kovačić, N. BANJA 0 0 0 0 0 0
Okružno takmičenje učenika OŠ Nišavskog okruga – Niš, DEVOJČICE 2. razred
Последња измена16.03.2019 20:45:45
Коначни поредак након 7 Кола
Мј Име Ртг Клуб / Град Бод. ТБ1 ТБ2 ТБ3 ТБ4 ТБ5
1 DIMITROV Sofia 980 Dušan Radović, MEDIJANA 5 2 1 12 5 50
2 ANICIC Marija 990 Dušan Radović, MEDIJANA 5 2 0 11 5 50
3 DJORDJEVIC Jefimija 990 Dušan Radović, MEDIJANA 4 1 1 7 4 40
4 JOCIC Kristina 990 Ivan Goran Kovačić, N. BANJA 4 1 0 8 4 40
5 VASOVIC Jovana 990 Kralj Petar I, PALILULA 2 0 0 1 2 20
6 MILJKOVIC Nina 980 Čegar, PANTELEJ 1 0 0 0 1 10
7 STOJADINOVIC Lenka 970 Čegar, PANTELEJ 0 0 0 0 0 0
Okružno takmičenje učenika OŠ Nišavskog okruga – Niš, DEVOJČICE 3. razred
Последња измена16.03.2019 20:45:36
Коначни поредак након 7 Кола
Мј Име Ртг Клуб / Град Бод. ТБ1 ТБ2 ТБ3 ТБ4 ТБ5
1 STEVANOVIC Mara 1132 Vožd Karađorđe, MEDIJANA 7 3 0 21 7 70
2 SAVIC Teodora 990 Jastrebački partizani, MEROŠINA 6 2 0 15 6 60
3 NEDELJKOVIC Jovana 980 Dr Zoran Đinđić, MEDIJANA 4.5 0.5 0.5 8.3 4 46
4 VELJKOVIC Maja 970 Car Konstantin, MEDIJANA 4.5 0.5 0.5 8.3 4 44
5 DIMIC Nadja 970 Ljupče Nikolić, ALEKSINAC 3 0 0 3 3 30
6 JOVANOVIC Lena 990 Desanka Maksimović, PALILULA 2 0 0 1 2 20
7 VESELINOVIC Masa 990 Dobrila Stambolić, SVRLJIG 1 0 0 0 1 10
8 PETROVIC Milica 990 J. J. Zmaj, ALEKSINAC 0 0 0 0 0 0
Okružno takmičenje učenika OŠ Nišavskog okruga – Niš, DEVOJČICE 4. razred
Последња измена16.03.2019 20:45:27
Коначни поредак након 7 Кола
Мј Име Ртг Клуб / Град Бод. ТБ1 ТБ2 ТБ3 ТБ4 ТБ5
1 VOJINOVIC Anastasija 1221 Ljupče Nikolić, ALEKSINAC 7 26 0 7 28 70
2 MALJEVIC Maja 990 Car Konstantin, MEDIJANA 6 24 0 6 19 60
3 KRSTIC Lana 1345 Miroslav Antić, PANTELEJ 5 25 0 5 16 50
4 MITROVIC Viktorija 990 Ivo Andrić, CRVENI KRST 4 29 0 4 13 40
5 JANKOVIC Danica 980 Učitelj Tasa, MEDIJANA 4 28 0 4 13 40
6 DJOKIC Lenka 970 Ljupče Nikolić, ALEKSINAC 4 24 0 4 11 40
7 STOJANOVIC Anastasija 980 Ljupče Nikolić, ALEKSINAC 4 19 0 3 9.5 40
8 RADONJIC Vera 970 Dušan Radović, MEDIJANA 3 26 0 3 7.5 30
9 KOSTADINOVIC Viktorija 990 Dobrila Stambolić, SVRLJIG 3 24 0 3 7 30
10 ZIVKOVIC Teodora 980 Ivo Andrić, CRVENI KRST 3 20 0 2 6 30
11 DJORDJEVIC Milica 980 Dobrila Stambolić, SVRLJIG 3 19 0 2 6 30
12 ZIVKOVIC Isidora 970 Ivo Andrić, CRVENI KRST 3 18 0 2 9 30
13 KOSTIC Viktorija 970 Dobrila Stambolić, SVRLJIG 3 16 0 1 6.5 30
14 STOIMENOV Nevena 990 Kralj Petar I, PALILULA 2 22 0 2 4.5 20
15 MAKSIMOVIC Kristina 980 Čegar, PANTELEJ 1 22 0 0 1.5 10
Okružno takmičenje učenika OŠ Nišavskog okruga – Niš, DEVOJČICE 5. razred
Последња измена16.03.2019 20:45:18
Коначни поредак након 5 Кола
Мј Име Ртг Клуб / Град Бод. ТБ1 ТБ2 ТБ3 ТБ4 ТБ5
1 MILOSAVLJEVIC Anastasija 990 Kralj Petar I, PALILULA 4 11 0 3 8.8 38
2 MITIC Dejana 990 Prvi maj, CRVENI KRST 3.5 14 1 3 9 36
3 CEKIC Teodora 1451 Ivan Goran Kovačić, N. BANJA 3.5 14 0 3 10 36
4 DUKIC Jana 980 Ivo Andrić, CRVENI KRST 3 14 0 2 8.8 30
5 RISTIC Lara 990 Dušan Radović, MEDIJANA 3 11 0 3 5 30
6 STANKOVIC Petra 970 Ivo Andrić, CRVENI KRST 3 9.5 0 3 4 30
7 ILIC Iva 990 Dr Zoran Đinđić, MEDIJANA 2 11 0 2 2 20
8 JOVANOVIC Sara 990 Dobrila Stambolić, SVRLJIG 1 12 0 1 1 10
9 NESIC Petra 980 Desanka Maksimović, PALILULA 1 10 0 1 1 10
10 GOLUBOVIC Iva 980 J. J. Zmaj, ALEKSINAC 1 9 0 1 1 10
Okružno takmičenje učenika OŠ Nišavskog okruga – Niš, DEVOJČICE 6. razred
Последња измена16.03.2019 20:45:09
Коначни поредак након 7 Кола
Мј Име Ртг Клуб / Град Бод. ТБ1 ТБ2 ТБ3 ТБ4 ТБ5
1 VELJKOVIC Vanja 1238 Car Konstantin, MEDIJANA 5 3 1 12 5 50
2 MILENKOVIC Iva 1384 Dušan Radović, MEDIJANA 5 3 0 11 5 50
3 JANKOVIC Lena 1103 Učitelj Tasa, MEDIJANA 4 2 0 9 4 40
4 PETROVIC Natalija 980 Ivan Goran Kovačić, N. BANJA 3 1 1 4 3 30
5 POPOVIC Teodora 990 Ivan Goran Kovačić, N. BANJA 3 1 0 5 3 30
6 BOGDANOVIC Mitra 990 Ljupče Nikolić, ALEKSINAC 0.5 0 0.5 0.3 0 6
7 SIMIC Saska 990 Prvi maj, CRVENI KRST 0.5 0 0.5 0.3 0 4
Okružno takmičenje učenika OŠ Nišavskog okruga – Niš, DEVOJČICE 7. razred
Последња измена16.03.2019 20:45:00
Коначни поредак након 5 Кола
Мј Име Ртг Клуб / Град Бод. ТБ1 ТБ2 ТБ3 ТБ4 ТБ5
1 TASIC Sofija 1418 Ljupče Nikolić, ALEKSINAC 4 1 0 6 4 40
2 BLAGOJEVIC Milica 990 Miroslav Antić, PANTELEJ 2 0 0 3 2 20
3 NIKOLIC Anastasija 990 Ivan Goran Kovačić, N. BANJA 1.5 0 0.5 1.8 1 16
4 DJORDJEVIC Mila 980 Dr Zoran Đinđić, MEDIJANA 1.5 0 0.5 1.8 1 14
5 IGNJATOVIC Marija 990 Dušan Radović, MEDIJANA 1 1 0 2 1 10
Okružno takmičenje učenika OŠ Nišavskog okruga – Niš, DEVOJČICE 8. razred
Последња измена16.03.2019 20:44:51
Коначни поредак након 5 Кола
Мј Име Ртг Клуб / Град Бод. ТБ1 ТБ2 ТБ3 ТБ4 ТБ5
1 DIMITRIJEVIC Andjela 1717 Dušan Radović, MEDIJANA 4 2 0 6 4 40
2 DJOKIC Ana 990 Ivan Goran Kovačić, N. BANJA 3 1 0 3 3 30
3 STANOJEVIC Katarina 990 Dušan Radović, MEDIJANA 2 0 0 1 2 20
4 JOVANOVIC Jana 990 Dobrila Stambolić, SVRLJIG 1 0 0 0 1 10
5 SIMIC Jana 990 Prvi maj, CRVENI KRST 0 0 0 0 0 0
Okružno takmičenje učenika OŠ Nišavskog okruga – Niš, DEČACI 1. razred
Последња измена16.03.2019 20:44:38
Коначни поредак након 7 Кола
Мј Име Ртг Клуб / Град Бод. ТБ1 ТБ2 ТБ3 ТБ4 ТБ5
1 CIRKOVIC Vuk 1011 Učitelj Tasa, MEDIJANA 7 26 0 7 28 70
2 MILADINOVIC Tadija 980 Dušan Radović, MEDIJANA 5 28 0 5 19 50
3 TOKIC Andrej 990 Ljupče Nikolić, ALEKSINAC 5 25 0 5 17 50
4 MITIC Uros 990 Dobrila Stambolić, SVRLJIG 5 25 0 5 13 50
5 VELJKOVIC Marko 970 Car Konstantin, MEDIJANA 4 29 0 4 15 40
6 KNEZEVIC Novak 990 Čegar, PANTELEJ 4 25 0 4 12 40
7 VELEV Vojin 990 Kralj Petar I, PALILULA 3.5 21 0 2 8.8 36
8 VUCKOVIC Lazar 970 Ljupče Nikolić, ALEKSINAC 3.5 19 0 2 5.8 36
9 ILIC ARSENIJEVIC Petar 970 Čegar, PANTELEJ 3 25 0 3 7.5 30
10 KITANOVIC Stefan 980 Kralj Petar I, PALILULA 3 24 0 3 8 30
11 VESELINOVIC Teodor 970 Dobrila Stambolić, SVRLJIG 3 21 0 2 5.5 30
12 MENTOVIC Uros 980 Dobrila Stambolić, SVRLJIG 3 15 0 1 4.8 30
13 MATEJIC Ilija 970 Kralj Petar I, PALILULA 2.5 23 0 1 5 24
14 MIKIC Djordje 980 Ljupče Nikolić, ALEKSINAC 2.5 21 0 1 3.8 24
15 MILENKOVIC Bogdan 980 Ivan Goran Kovačić, N. BANJA 1 19 0 0 2.5 10
Okružno takmičenje učenika OŠ Nišavskog okruga – Niš, DEČACI 2. razred
Последња измена16.03.2019 20:44:13
Коначни поредак након 7 Кола
Мј Име Ртг Клуб / Град Бод. ТБ1 ТБ2 ТБ3 ТБ4 ТБ5
1 JOZIC Svetolik 990 Ljupče Nikolić, ALEKSINAC 5.5 27 0 5 22 56
2 JOVANOVIC Milan 990 Ivan Goran Kovačić, N. BANJA 5.5 26 0 5 19 54
3 NAJDANOVIC Ognjen 990 Vožd Karađorđe, MEDIJANA 5 25 0 5 19 50
4 RANDJELOVIC Petar 970 Dušan Radović, MEDIJANA 4.5 28 0 4 18 46
5 MITROVIC Ignjat 980 Dušan Radović, MEDIJANA 4.5 25 0 4 14 44
6 MLADENOVIC Luka 970 Ivan Goran Kovačić, N. BANJA 4 22 0 4 9.5 40
7 JOVCIC Matija 970 Ljupče Nikolić, ALEKSINAC 3 27 0 3 9.5 30
8 MARKOVIC Ilija 980 Ivan Goran Kovačić, N. BANJA 3 25 0 3 9.5 30
9 STOJADINOVIC Petar 980 Dobrila Stambolić, SVRLJIG 3 22 0 3 5 30
10 ZIVANOVIC Nikolaj 990 Dobrila Stambolić, SVRLJIG 3 21 0 3 5.5 30
11 STANKOVIC Petar 980 Čegar, PANTELEJ 3 19 0 3 5.5 30
12 VUCKOVIC Stefan 980 J. J. Zmaj, ALEKSINAC 2.5 20 0 2 4.8 24
13 JOVANOVIC Lazar 970 Dobrila Stambolić, SVRLJIG 1.5 18 0 1 4.3 16
14 VUCKOVIC Andrej 990 Čegar, PANTELEJ 1 21 0 1 1.5 10
Okružno takmičenje učenika OŠ Nišavskog okruga – Niš, DEČACI 3. razred
Последња измена16.03.2019 20:44:04
Коначни поредак након 7 Кола
Мј Име Ртг Клуб / Град Бод. ТБ1 ТБ2 ТБ3 ТБ4 ТБ5
1 RISTIC Djordje 1565 Dušan Radović, MEDIJANA 7 26 0 7 27 70
2 IGNJATOVIC Vuk 990 Dušan Radović, MEDIJANA 6 27 0 6 22 60
3 PROKIC Martin 990 Bubanjski heroji, PALILULA 5 29 0 5 18 50
4 NEDELJKOVIC Velja 980 Dušan Radović, MEDIJANA 5 24 0 5 14 50
5 MILOSEVIC Petar 970 ??, PANTELEJ 4 29 0 4 14 40
6 MARINKOVIC Petar 970 Sveti Sava, MEDIJANA 4 29 0 4 12 40
7 NIKOLIC Danilo 990 Ivan Goran Kovačić, N. BANJA 4 23 0 4 9.5 40
8 RANDJELOVIC Petar 990 Dobrila Stambolić, SVRLJIG 4 21 0 4 9 40
9 RANDJELOVIC Filip 980 J. J. Zmaj, ALEKSINAC 3 23 0 3 6.5 30
TASIC Vujadin 980 Stefan Nemanja, PANTELEJ 3 23 0 3 6.5 30
11 PEJCIC Aleksa 990 Čegar, PANTELEJ 3 21 0 3 6.5 30
12 LUKIC Konstantin 990 J. J. Zmaj, ALEKSINAC 3 18 0 1 5 30
13 JOVANOVIC Ognjen 990 Prvi maj, CRVENI KRST 3 18 0 2 6 30
14 STOJANOVIC Ilija 980 Kralj Petar I, PALILULA 2 23 0 2 3 20
15 MIHAJLOVIC Mihajlo 970 Dobrila Stambolić, SVRLJIG 2 22 0 1 3.5 20
16 SAVIC Danilo 980 Dobrila Stambolić, SVRLJIG 1 23 0 1 2.5 10
17 DJORDJEVIC Mihajlo 970 J. J. Zmaj, ALEKSINAC 1 19 0 0 2 10
Okružno takmičenje učenika OŠ Nišavskog okruga – Niš, DEČACI 4. razred
Последња измена16.03.2019 20:43:55
Коначни поредак након 7 Кола
Мј Име Ртг Клуб / Град Бод. ТБ1 ТБ2 ТБ3 ТБ4 ТБ5
1 KITANOVIC David 990 Jastrebački partizani, MEROŠINA 5.5 26 0 5 22 54
2 RANDJELOVIC Luka 990 Kralj Petar I, PALILULA 5 27 1 5 19 50
3 IGNJATOVIC Ilija 990 Ljupče Nikolić, ALEKSINAC 5 27 0 5 17 50
4 VESKOVIC Petar 990 Vožd Karađorđe, MEDIJANA 5 25 0 5 18 50
5 ANDREJEVIC Jovan 1482 Dušan Radović, MEDIJANA 4.5 29 0 4 20 46
6 KRSTIC Sava 980 Dušan Radović, MEDIJANA 4 26 0 4 13 40
7 VLAJIC Lazar 970 Ljupče Nikolić, ALEKSINAC 4 22 0 3 9.5 40
8 LONCAR Filip 990 Ivan Goran Kovačić, N. BANJA 4 22 0 4 7.5 40
9 JOVANOVIC Lazar M 990 Dobrila Stambolić, SVRLJIG 4 18 0 3 9.5 40
10 RANDJELOVIC Andrija 980 Kralj Petar I, PALILULA 3 25 0 3 8.5 30
11 JOVANOVIC Sava 990 Čegar, PANTELEJ 3 21 0 2 6.5 30
12 MIHAJLOVIC Stevan 980 Dobrila Stambolić, SVRLJIG 3 20 0 2 6.5 30
13 JOVANOVIC Jovan 970 Dobrila Stambolić, SVRLJIG 2.5 21 0 1 4.5 26
14 STOJANCEV Filip 970 Kralj Petar I, PALILULA 2 19 0 1 3 20
15 JOVANOVIC Lazar D 980 Čegar, PANTELEJ 1.5 19 0 0 2.5 14
Okružno takmičenje učenika OŠ Nišavskog okruga – Niš, DEČACI 5. razred
Последња измена16.03.2019 20:43:46
Коначни поредак након 7 Кола
Мј Име Ртг Клуб / Град Бод. ТБ1 ТБ2 ТБ3 ТБ4 ТБ5
1 STEVANOVIC Jovan 1713 Vožd Karađorđe, MEDIJANA 6.5 27 0 6 27 64
2 ZDRAVKOVIC Filip 1558 Kralj Petar I, PALILULA 6 27 0 6 24 60
3 KOMATINOVIC Milan 1626 Miroslav Antić, PANTELEJ 5.5 27 0 5 18 56
4 GLIGORIC Ognjen Vuk 970 Sveti Sava, MEDIJANA 4 27 0 4 14 40
5 KRSTIC Mihajlo 990 Dobrila Stambolić, SVRLJIG 4 26 0 4 11 40
6 VELJKOVIC Andrej 1120 Car Konstantin, MEDIJANA 4 25 0 4 13 40
7 STOJKOVIC Nikola 990 Dušan Radović, MEDIJANA 3.5 29 0 3 12 34
8 MILOVANOVIC Petar 990 Jastrebački partizani, MEROŠINA 3.5 26 0 3 12 34
9 BLAGOJEVIC Mihajlo 980 Dobrila Stambolić, SVRLJIG 3 24 0 3 7.5 30
10 CVETKOVIC Pavle 990 Ivan Goran Kovačić, N. BANJA 3 23 0 2 10 32
11 PLAVSIC Mladen 990 Desanka Maksimović, PALILULA 3 23 0 3 7 30
12 DESPOTOVIC Aleksandar 980 Čegar, PANTELEJ 3 20 0 3 6 30
13 DIMIC Danilo 990 Ljupče Nikolić, ALEKSINAC 3 20 0 3 5 30
14 MITROVIC Djordje 980 Branko Miljković, PALILULA 3 18 0 3 4.5 30
15 MARINKOVIC Mihajlo 970 Ljupče Nikolić, ALEKSINAC 2 20 0 2 3.5 20
16 PETKOVIC Andrija 970 Čegar, PANTELEJ 2 18 0 2 3 20
17 BLAGOJEVIC Mladen 970 Branko Miljković, PALILULA 1.5 19 0 1 2.8 16
18 SIMIC Ilija 990 Prvi maj, CRVENI KRST 0.5 21 0 0 0.8 4
Okružno takmičenje učenika OŠ Nišavskog okruga – Niš, DEČACI 6. razred
Последња измена16.03.2019 20:43:37
Коначни поредак након 7 Кола
Мј Име Ртг Клуб / Град Бод. ТБ1 ТБ2 ТБ3 ТБ4 ТБ5
1 KOSTADINOVIC Uros 1455 Vožd Karađorđe, MEDIJANA 7 25 0 7 28 70
2 CIRIC Pavle 1832 Dušan Radović, MEDIJANA 6 27 0 6 23 60
3 SULEJMANOVIC Martin 990 Kralj Petar I, PALILULA 5 27 0 5 17 50
4 ILIJEV Aleksandar 1488 Kralj Petar I, PALILULA 4 27 0 4 10 40
5 SAVIC Pavle 990 Miroslav Antić, PANTELEJ 4 22 0 3 9 40
6 SAVIC Nikola 970 Miroslav Antić, PANTELEJ 4 21 0 3 7.8 42
7 KRSTIC Jovan 980 Dušan Radović, MEDIJANA 3.5 28 0 3 11 34
8 STOJANOVIC Bogdan 980 Čegar, PANTELEJ 3.5 25 0 3 6 34
9 IVANOVIC David 990 Prvi maj, CRVENI KRST 3 28 0 3 7 30
10 KOSTIC Sava 970 Sveti Sava, MEDIJANA 3 25 0 2 5.8 30
11 PERIC Aleksa 980 Ivo Andrić, CRVENI KRST 3 19 0 3 3 30
12 MATIC Nenad 990 Jastrebački partizani, MEROŠINA 2 19 0 2 1 20
13 SVETOZAREVIC Luka 980 Dobrila Stambolić, SVRLJIG 1 20 0 1 0 10
14 JOCIC Dusan 970 Dobrila Stambolić, SVRLJIG 0 20 0 0 0 0
Okružno takmičenje učenika OŠ Nišavskog okruga – Niš, DEČACI 7. razred
Последња измена16.03.2019 20:43:27
Коначни поредак након 7 Кола
Мј Име Ртг Клуб / Град Бод. ТБ1 ТБ2 ТБ3 ТБ4 ТБ5
1 COLIC Milos 1414 Učitelj Tasa, MEDIJANA 6 25 0 5 20 60
2 DJURIC Radivoje 1592 Ratko Vukićević, MEDIJANA 5.5 28 0 5 25 56
3 DONCIC Ilija 1445 Vožd Karađorđe, MEDIJANA 5 28 0 4 20 48
4 SAVIC Ilija I 1470 Jastrebački partizani, MEROŠINA 4.5 27 0 3 16 46
5 STANOJEVIC Jovan 1536 Čegar, PANTELEJ 4.5 24 0 4 14 44
6 PEKIC Pavle 1280 Vožd Karađorđe, MEDIJANA 4 26 0 4 15 40
7 NESIC Petar 990 Desanka Maksimović, PALILULA 4 22 0 4 10 40
8 TODOROVIC Djordje 990 Dobrila Stambolić, SVRLJIG 4 22 0 4 9 40
9 MAKSIMOVIC Lazar 980 Prvi maj, CRVENI KRST 4 21 0 3 10 40
10 NESIC Danilo 990 Prvi maj, CRVENI KRST 3 25 0 3 11 30
11 MIHAJLOVIC Veljko 980 Dobrila Stambolić, SVRLJIG 3 22 0 3 8 30
12 BABIC Nikola 980 Čegar, PANTELEJ 3 21 0 3 5 30
13 STOJANOVIC Nikola 970 Prvi maj, CRVENI KRST 3 20 0 1 5.5 30
14 DINIC Martin 990 Ljupče Nikolić, ALEKSINAC 2.5 24 0 2 5.3 26
15 RANDJELOVIC Andrej 970 Dobrila Stambolić, SVRLJIG 2.5 19 0 1 5 26
16 MARKOVIC Nemanja 980 J. J. Zmaj, ALEKSINAC 1.5 20 0 0 3 14
17 KOZAR Martin 970 J. J. Zmaj, ALEKSINAC 1 17 0 0 1.5 10
18 ILIC Ilija 980 Jastrebački partizani, MEROŠINA 0 17 0 0 0 0
Okružno takmičenje učenika OŠ Nišavskog okruga – Niš, DEČACI 8. razred
Последња измена16.03.2019 20:43:17
Коначни поредак након 7 Кола
Мј Име Ртг Клуб / Град Бод. ТБ1 ТБ2 ТБ3 ТБ4 ТБ5
1 STANKOVIC Dimitrije 1915 Dušan Radović, MEDIJANA 7 26 0 7 27 70
2 LUKIC Nikola 1573 Dušan Radović, MEDIJANA 5.5 28 0 5 21 54
3 LUKIC Jovan 1761 Dušan Radović, MEDIJANA 5.5 26 0 5 19 56
4 RANDJELOVIC Filip 970 Gimn S. Marković, PALILULA 4 27 0 3 12 40
5 VELJKOVIC Lazar 1391 Car Konstantin, MEDIJANA 4 26 0 4 13 40
6 DJOKIC Dimitrije 990 Kralj Petar I, PALILULA 4 19 0 4 7 40
7 MILOSEVIC Viktor 990 Miroslav Antić, PANTELEJ 4 19 0 3 7.5 40
8 NIKOLIC Stefan 980 Ivo Andrić, CRVENI KRST 3.5 29 0 3 12 34
9 STOILJKOVIC Stefan G 1319 Radoje Domanović, MEDIJANA 3.5 27 0 3 11 36
10 DINIC Pavle 980 Kralj Petar I, PALILULA 3 25 0 3 8.5 30
11 JOVANOVIC David 980 Dobrila Stambolić, SVRLJIG 3 21 0 2 4.5 30
12 BLAGOJEVIC Djordje 970 Dobrila Stambolić, SVRLJIG 3 19 0 2 5 30
13 JOVANOVIC Darko 990 Ivo Andrić, CRVENI KRST 3 16 0 2 4 30
14 KOSTOV Obrad 990 Sveti Sava, ALEKSINAC 2 21 0 1 2 20
15 TAKOV Kristijan 980 J. J. Zmaj, ALEKSINAC 1 18 0 0 2.5 10
63 + 126 = 189 učenika Al7  Mer2 Svr0         Med26 PL 5 Pn3 NB4 ck1
Ekipno takmičenje osnovnih škola Nišavskog okruga 2018/2019
Савез : Serbia ( SRB )
Директор турнира : NA Aca Jovan Krstić, republički koordinator takmičenja
Главни судија : IA Lukic, Igor M 930601
Bedenkzeit : 15 min.
Страна : Niška Banja, OŠ „Ivan Goran Kovačić“, 14h
Rating calculation :  –
Датум : 2019/03/17
Просечан рејтинг : 1985
Последња измена17.03.2019 22:03:56
Коначни поредак након 5 Кола
Мј Екипа Партије ТБ1 ТБ2 ТБ3 ТБ4 ТБ5
1 DUŠAN RADOVIĆ – Medijana 5 13 24 0 82 73
2 CAR KONSTANTIN – Medijana 4 12 17 0 68 44
3 VOŽD KARAĐORĐE – Medijana 5 10 19 0 71 38
4 MIROSLAV ANTIĆ – Pantelej 4 9 17 0 59 18
5 KRALJ PETAR I – Palilula 5 8 18 0 86 47
6 JASTREBAČKI PARTIZANI – Merošina 4 6 15 0 47 8.5
7 IVAN GORAN KOVAČIĆ – N. Banja 5 6 12 0 83 23
8 IVO ANDRIĆ – Crveni Krst 4 6 9 0 67 15
9 PRVI MAJ – Crveni Krst 4 3 8.5 0 62 0