Novo na sajtu

XVIII KADETSKI FESTIVAL CENTRALNE SRBIJE KRAGUJEVAC 14-17 FEBRUARA 2015

Hotel Šumarice bio je domacin ovogodisnjeg Kadetskog Festivala koji je okupio 158 takmicara, od toga Niš je predstavljalo 22 kadeta.

NIŠ JE POKAZAO DOMINACIJU!!!, 9 medalja i 21 takmicar se kvalifikovalo za drzavno prvenstvo.
U najmladjoj grupi decaka do 8 godina kuriozitet tri medalje otisle u Nis. Trojac bez kormilara je pokazao kako se mrdaju drvca. Stevanovic Jovan, Ciric Pavle i Zdravkovic Filip su svetla buducnost saha, moja malenkost pamti 2000 godinu i niski trio Djokic, Grkovic, Djukic u Bukovickoj Banji.
Stanojevic Ilija i prva niška dama ovog puta Simic Anja postali su prvaci do 14 godina.
Srebrni su bili Dusan Petrovic, Stefan Stojiljkovic, bronzani Krstic Andrija Marko i Stevanovic Mara koji su u svojim grupama pokazali visok nivo igre. Odlicni su bili Ivanovic Veljko i Dimitrijevic Andjela kojima je medalja izmakla za dlaku. Stevanovic Jelena je mogla do medalje, dok treba pohvaliti debitante sestre Una i Iva Vuksanovic u grupi do 8 kao i Milenkovic Petra, Djuric Radivoja, Mitic Jovana do 12 i Nedeljkovic Mladena i Kamenovic Lazara do 12 godina. Hvala roditeljima, trenerima i svima na podrsci. Logisticka podrska Pred. Dragana Simic i sekr. Aleksandar Zlatanovic

Gens una sumus.

Rezultati po grupama:

18. Kadetski Festival Centralne Srbije, grupa M14

Rk. Name Rtg Club/City Pts. TB1 TB2 TB3 TB4 TB5
1 MK Stanojevic Ilija 1886 Niš 8.5 44 0 8 43.3 42
2 I Vlajkovic Stanko 1897 Aranđelovac 8.5 43 0 8 41.3 42
3 I Krstic Andrija Marko 1861 Niš 7 45.5 0 7 31.5 34
4 I Radojkovic Stefan 1693 Paraćin 5.5 46.5 0 5 24.3 27
5 I Kajtaz Dimitrije 1646 Aranđelovac 5 44 0 4 19.3 26
6 II Rasic Milan 1518 Paraćin 5 38.5 0 4 20.8 23
7 II Simic Filip 1469 Paraćin 5 38 0 4 19.3 25
8 II Rakic Sava 0 Kragujevac 4.5 44 0 4 20 25
9 I Rakic Nikola 1670 Đurinac, Svilajnac 4.5 43 0 3 16 26
10 II Djordjevic Luka 1610 Trupale, Niš 4.5 41.5 0 2 18.8 25
11 III Trifunovic Novica 0 Straža, Loznica 4.5 35 0 2 17 20
12 IV Jovanovic Vladan 0 Smederevo 4.5 31.5 0 2 15.8 20
13 IV Milankovic Dusan 0 Smederevo 4.5 30 0 2 14 19
14 IV Dudic Vladimir 0 Štubik, Negotin 4.5 28.5 0 3 13.3 15
15 II Djokic Mihailo 0 Požega 4 41.5 0 3 13.8 25
16 II Jankovic Milan 1591 Paraćin 4 39.5 0 2 14.8 22
17 IV Stevanovic Jovan 0 Požarevac 4 39 0 2 15.3 22
18 III Popovic Nemanja 0 Lešnica, Loznica 4 36 0 1 15.8 22
19 IV Marinkovic Marjan 1744 V.Gradište 4 34.5 0 2 12.5 20
20 II Miletic Vojin 0 P.Kiseljak, Ivanjica 3.5 35 0 2 11.5 17
21 III Glisovic Filip 0 Kragujevac 3.5 33 0 2 10.5 16
22 IV Sundovic Bogdan 0 Kragujevac 3 31 0 2 8.5 18
23 IV Djordjevic Darko 0 Lebane 2 29 0 2 6.5 12
24 IV Jakovljevic Stefan 0 Kragujevac 0 25.5 0 0 0 0

 

18. Kadetski Festival Centralne Srbije, grupa M18

Rk. Name Rtg Club/City Pts. TB1 TB2 TB3 TB4 TB5
1 MK Ivic Matija 2000 Jagodina 8 43 0 7 36.8 39
2 MK Stojiljkovic Stefan 2092 Niš 8 42.5 0 7 37.3 39
3 MK Radovic Janko 2291 Kragujevac 7.5 43.5 0 6 35.8 36
4 I Ivanovic Veljko 1978 Trupale, Niš 6.5 43.5 0 6 24.8 30
5 III Nikolic Vladimir I 0 Vlasotince 5 41 0 4 16.3 26
6 II Stankovic Nikola G 1703 Bošnjace, Lebane 5 39 0 5 13 23
7 III Stanojevic Nikola 0 Vlasotince 4.5 42 0 3 15.3 24
8 II Gajic Aleksandar 1708 Lešnica, Loznica 4.5 41.5 0 3 15.3 24
9 IV Muminovic Fahrudin 0 Leposavić 4.5 32.5 0 3 10.8 22
10 IV Muminovic Edin 0 Leposavić 4 42.5 0 1 15.5 23
11 I Gajic Aleksa 1795 Kragujevac 4 41 0 3 10 22
12 II Jovicic Radovan 1725 Užice 4 33 0 3 8.5 20
13 II Stamenkovic Misa 1591 Trupale, Niš 3 32.5 0 2 5 14
14 III Calovic Marko 0 Kragujevac 2 34.5 0 1 4 11
15 III Milosavljevic Luka 0 Lajkovac 1.5 33.5 0 0 6 9

 

18. Kadetski Festival Centralne Srbije, grupa M16

Rk. Name Rtg Club/City Pts. TB1 TB2 TB3 TB4 TB5
1 MK Radovic Luka 2299 Kragujevac 8.5 39.5 0 8 39.5 43
2 II Micovic Nikola 1784 Leskovac 6.5 41 0 5 26.8 33
II Mitrasinovic Dragan 1751 Užice 6 42 0 5 24.8 29
4 MK Lojovic Matija 1804 Aranđelovac 6 41.5 0 4 27.8 32
5 I Petrovic Petar R 1832 Paraćin 5.5 42 0 4 21.8 27
6 II Vuckovic Aleksandar I 1614 Aranđelovac 5 42.5 0 3 20 28
7 II Djokic Miljko 0 Nova Varoš 4 41.5 0 3 14.8 21
8 IV Karaklic Vojislav 0 Užice 3.5 39.5 0.5 2 11.8 21
9 ii Hadzibrahimovic Adis 0 Nova Varoš 3.5 39.5 0.5 2 11.3 20
10 IV Stojkovic Dusan 0 Majdanpek 3.5 36.5 0 3 10 20
11 II Rasic Aleksa 0 Jagodina 3.5 33 0 3 10.5 15
12 III Djordjevic Mihajlo 0 Požarevac 3.5 31.5 0 2 9.25 13
13 IV Nikolic Lazer 0 Majdanpek 3.5 31 0 1 9.75 16
14 III Vaskovic Dimitrije 0 Kragujevac 0 25 0 0 0 0

 

18. Kadetski Festival Centralne Srbije, grupa M12

Rk. Name Rtg Club/City Pts. TB1 TB2 TB3 TB4 TB5
1 II Radisavljevic Dalibor 1616 Jagodina 8 44 0 7 38.3 41
2 II Petrovic Dusan 1631 Niš 7.5 44.5 0 7 37 38
3 III Zivkovic Vukoje 1421 D.Mutnica, Paraćin 6.5 46 0 5 31.3 33
4 II Veljovic Ognjen 0 Kragujevac 5.5 44 0 5 20.3 28
5 III Nedeljkovic Mladen 0 Niš 5 46.5 0 4 22 26
6 III Kamenovic Lazar 0 Niš 5 46 0 3 23.8 26
7 III Cvetkovic Nenad 0 Smederevo 5 43.5 1 5 17 28
8 III Turkmanovic Kerim 0 Nova Varoš 5 43.5 0 5 20.5 23
9 IV Zikic Petar 0 Majdanpek 5 39 0 5 14.5 23
10 IV Najdanovic Veljko 0 Pirot 5 30.5 0 5 10 19
11 III Salihbegovic Tarik 0 Nova Varoš 4.5 38.5 0 4 10.5 23
12 IV Markovic Aleksandar 0 Baničina, S.Palanka 4 30.5 0 4 6 18
13 IV Rakic Aleksa 0 Kragujevac 3 34 0 3 3 17
14 IV Mandic Marko 0 Kragujevac 2 35 0 2 1 13
15 III Ivanovic Igor 0 Kragujevac 1 33.5 0 1 0 6
16 III Stepanovic Uros 0 Jagodina 0 37 0 0 0 0

 

18. Kadetski Festival Centralne Srbije, grupa M10

Rk. Name Rtg Club/City Pts. TB1 TB2 TB3 TB4 TB5
1 IV Tomic Stefan 0 Šapine, M.Crniće 7 43.5 0 7 34 37
2 III Ilic Petar 0 Šapine, M.Crniće 6.5 42.5 0 6 30.5 29
3 III Slavkovic Uros 0 V.Gradište 6 46 0 6 31.5 39
4 II Kandjolas Konstantin 0 Požarevac 6 45 0 6 31 29
5 III Rankovic Milan 0 M.Orašje, Smedere 6 43.5 0 5 27.8 30
6 III Djuric Radivoje 0 Niš 5.5 41 0 4 23.8 26
7 III Joksimovic Ognjen 0 Požarevac 5 45 0 4 24.5 28
8 IV Mitic Jovan Sl 0 Niš 5 44 0 5 26.5 31
9 III Djelic Jovan 0 Pirot 5 43.5 0 4 21 29
10 IV Radojkovic Lazar 0 Šapine, M.Crniće 5 35.5 0 4 19.8 23
11 III Milenkovic Petar 0 Niš 5 34 0 5 15 20
12 III Stepanovic Ivan 0 Jagodina 4.5 34 0 4 15.3 21
13 IV Lilic Nikola 0 Pirot 4.5 31.5 0 4 12.3 15
14 III Petrovic Aleksa J 0 Jagodina 4 38.5 0 4 12.5 23
15 IV Vracaric Viktor 0 Užice 4 33 0 3 14 19
16 III Stojanovic Jovan 0 V.Gradište 4 32.5 0 4 12.5 17
17 II Milutinovic Pavle 0 Valjevo 3.5 37 0 3 13.5 21
18 IV Marjanovic Dimitrije 0 Sedlare, Svilajnac 3.5 35.5 0 3 11.8 18
19 III Pantic Aleksa 0 V.Gradište 3 37 0 3 11.5 20
20 IV Maksimovic Milan 0 Kostolac, Požareva c   3 34.5 0 1 7.75 9.5
21 IV Karanovic Ilija 0 Negotin 3 34 0 1 7.25 14
22 IV Vesovic Jovan 0 Kragujevac 0 26.5 0 0 0 0

 

18. Kadetski Festival Centralne Srbije, grupa M08

Rk. Name Rtg Club/City Pts. TB1 TB2 TB3 TB4 TB5
1 III Stevanovic Jovan 0 Niš 8.5 42.5 0 8 40.3 42
2 III Ciric Pavle 0 Niš 7.5 43 0 7 35.8 39
3 III Zdravkovic Filip 0 Niš 7 45.5 0 7 33 36
4 IV Momcilovic Mihailo 0 Vlasotince 6 45.5 0 5 28.8 30
5 III Ilic Stefan 0 V.Gradište 5 42.5 0 5 16.5 27
6 III Jankovic Milos I 1386 Paraćin 5 40 0 5 17.5 25
7 IV Stamenkovic Pavle 0 Vlasotince 5 39.5 0 4 18.5 24
8 III Vasic Dimitrije 1407 Paraćin 5 36 0 4 13.5 23
9 III Jovicic Dusan 0 Smederevo 4.5 46.5 0 3 17.8 26
10 IV Stefanovic Veljko 0 Požarevac 4 43.5 0 3 12.5 25
11 IV Lukic Sasa 0 Drenovac, Paraćin 4 35.5 0 4 9.5 18
12 IV Milic Uros 0 Drenovac, Paraćin 3.5 30.5 0 3 7.25 17
13 IV Stankovic Ognjen 0 Konjino, Lebane 2.5 33 0 2 7.75 16
14 IV Karlica Vukasin 0 Bajina Bašta 2.5 31.5 0 2 6.5 15
15 IV Radojkovic Stevan 0 Šapine, M.Crniće 2 33 0 1 6 10
16 IV Dmitrovic Vasilije 0 Požarevac 2 30.5 0 2 4 7
17 IV Borovic Filip 0 Ivanjica 0 26 0 0 0 0

 

18. Kadetski Festival Centralne Srbije, grupa Ž18

Rk. Name Rtg Club/City Pts. TB1 TB2 TB3 TB4
1 I Petrovic Tamara 1902 Požarevac 5.5 0 0 5 14.5
2 II Milosevic Milica 1543 Požarevac 5 0 0 5 13
3 MK Petrovic Tijana 1760 Požarevac 4.5 0 0 4 9.5
4 II Nedeljkovic Sandra 0 Niška Banja 3 0 0 3 4.5
5 III Bajic Tamara 0 Lajkovac 1.5 0 0.5 1 1.5
6 III Kamenica Mina 0 Lajkovac 1.5 0 0.5 1 1
7 III Petrovic Daliborka 0 Svilajnac 0 0 0 0 0

 

18. Kadetski Festival Centralne Srbije, grupa Ž16

Rk. Name Rtg Club/City Pts. TB1 TB2 TB3 TB4 TB5
1 I Miljkovic Jovana 1929 Paraćin 6 0 0 6 9 0
2 III Rabrenovic Helena 0 Čačak 1.5 0 1.5 1 2.25 2
3 IV Milivojevic Ivana 0 Vojska, Svilajnac 1.5 0 1.5 1 2.25 3

 

18. Kadetski Festival Centralne Srbije, grupa Ž14

Rk. Name Rtg Club/City Pts. TB1 TB2 TB3 TB4 TB5
1 II Simic Anja 1708 Niš 8 39 0 7 34.3 41
2 II Nikolic Masa 0 Požarevac 6.5 42 0 6 29.5 33
3 II Vujcic Milena 1697 Paraćin 6 43.5 0 5 29.5 30
4 II Nikolic Mila Z 1492 Požarevac 6 39.5 0 5 23 29
5 I Stevanovic Jelena 0 Niš 5.5 41 0 4 19.5 28
6 III Ljubicic Andjela 0 Požega 5.5 39.5 0 3 20 26
7 III Rabrenovic Ivona 0 Čačak 5 39.5 0 5 17 29
8 IV Stosic Katarina 0 Leskovac 5 37 0 3 19.8 23
9 III Milanovic Nikolina 1511 Paraćin 4.5 41.5 0 3 15 24
10 IV Trajkovic Isidora 0 Smederevo 4.5 35 0 3 11.3 20
11 IV Krsmancic Natasa 0 Štubik, Negotin 2.5 36.5 0 1 5.25 13
12 IV Stefanovic Jelena 0 Štubik, Negotin 2 37 0 0 5.25 12
13 IV Draskovic Ivona 0 Smederevo 2 33.5 0 0 5.5 10

 

18. Kadetski Festival Centralne Srbije, grupa Ž12

Rk. Name Rtg Club/City Pts. TB1 TB2 TB3 TB4 TB5
1 II Petrovic Marija V 1437 Požarevac 7.5 40 0 7 30.3 35
2 II Markovic Irina 0 Kragujevac 7.5 38 0 7 30.3 39
3 III Rajcic Andjelija 0 Požarevac 6.5 41.5 0 5 32.3 33
4 II Dimitrijevic Andjela 1523 Niš 5.5 42.5 0 5 22.3 28
5 III Mitic Andjela 0 Paraćin 5 41 0 5 15 23
6 III Zecevic Tijana 0 Nova Varoš 4.5 39.5 0 4 14.3 23
7 II Vukosavljevic Tatjana 0 Vitanovac, Kraljevo 4.5 37 0 4 15.3 21
8 IV Vidanovic Branka 0 Pirot 4 40 0 4 9 21
9 III Grozdanovic Anastasia 0 Svilajnac 3 35 0 3 12 13
10 IV Nenadic Anja 0 Latvica, Arilje 2.5 39 0 2 5.25 16
11 III Miletic Nevena 0 P.Kiseljak, Ivanjica 2.5 37.5 0 2 8.75 13
12 III Spasojevic Jana 0 Požega 1 38.5 0 1 2.5 8

 

18. Kadetski Festival Centralne Srbije, grupa Ž10

Rk. Name Rtg Club/City Pts. TB1 TB2 TB3 TB4
1 III Dinic Andjela 0 Vlasotince 7 0 0 7 21
2 III Stosic Sara 0 Požarevac 6 0 0 6 15
3 IV Draškovic Elena 0 Smederevo 4.5 0 0 4 9
4 III Jovanovic Teodora 0 Paraćin 3 0 1 2 7.5
5 IV Jovicic Teodora 0 Smederevo 3 0 0 3 4.5
6 III Vuksanovic Una 0 Niš 2 0 1 2 2.5
7 IV Mitrasinovic Marija 0 Užice 2 0 0 2 3.5
8 IV Markovic Marija 0 Kragujevac 0.5 0 0 0 1.5

 

18. Kadetski Festival Centralne Srbije, grupa Ž08

Rk. Name Rtg Club/City Pts. TB1 TB2 TB3 TB4
1 IV Cadjenovic Ivona 0 Glogovac, Jagodina 5 1 0 5 13.5
2 IV Nenadic Maja 0 Latvica, Arilje 5 2 0 5 14
3 IV Stevanovic Mara 0 Niš 4 0 0 4 7.5
4 IV Markovic Jovana 0 Kragujevac 3 0 0 3 6
5 IV Vuksanovic Iva 0 Niš 2.5 0 0 2 7
6 IV Tomic Sara 0 Šapine, M.Crniće 1 0 0 1 1
7 IV Obradovic Ana 0 Požarevac 0.5 0 0 0 1.25